Jiří Štětina

Aktualizováno 22. 7. 2010 10:44
Jiří Štětina je členem VV a v předčasných volbách do Poslanecké sněmovny byl zvolen poslancem jako lídr královéhradecké kandidátky Úsvitu přímé demokracie Tomia Okamury.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Vojtěch Marek

Jiří Štětina je členem VV a v předčasných volbách do Poslanecké sněmovny byl zvolen poslancem jako lídr královéhradecké kandidátky Úsvitu přímé demokracie Tomia Okamury.

Poslancem za Věci veřejné byl poprvé zvolen v květnu 2010 v Královéhradeckém kraji.

V minulém funkčním období byl místopředsedou výboru pro zdravotnictví a členem výboru pro obranu a bezpečnost.

Jeho hlavními tématy jsou zdravotnictví a boj s korupcí.

Od roku 2003 do roku 2010 působil jako primář ARO v nemocnici v Hradci Králové.

Vystudovaný lékař se v minulosti věnoval především práci záchranáře. V 80. letech působil jako vedoucí záchranné služby v Hradci Králové, v letech 1993 až 2003 byl ředitelem Územního střediska záchranné služby Hradec Králové.

Je ženatý.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Na japonském ostrově Suwanose vybuchla sopka Mt. Otake

Sopka Mt. Otake ležící na ostrově Suwanose na jihozápadě Japonska ve středu vybuchla. Velké kameny vymrštěné z kráteru dopadaly téměř kilometr daleko. Místní úřady zvýšily stupeň varování a omezily přístup obyvatel do okolí sopky, informovala agentura Kjódó.

Zdroj: ČTK
před 33 minutami

Phoenix zvládl závěr a získal v semifinále NBA proti Clippers druhou výhru

Basketbalisté Phoenixu pojedou do Kalifornie na třetí a čtvrté semifinále NBA proti Los Angeles Clippers za stavu 2:0 na zápasy. Vítězství 104:103 zajistil druhému týmu Západní konference košem 0,7 sekundy před koncem Deandre Ayton, autor 24 bodů a 14 doskoků. Nejlepším střelcem Suns byl s 29 body Cameron Payne. Clippers táhl s 26 body Paul George, ale osm vteřin před koncem minul dva trestné hody.

Další zprávy