Miloslava Vostrá - poslankyně za KSČM ve Středočeském kraji

Aktualizováno 21. 7. 2010 16:37
V předčasných volbách do Poslanecké sněmovny na podzim 2013 obhájila Miloslava Vostrá svůj poslanecký mandát, a to ve Středočeském kraji.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Aktuálně.cz

Poslankyní za Komunistickou stranu Čech a Moravy byla Miloslava Vostrá zvolena v říjnu 2013 ve Středočeském kraji. V podzimních předčasných volbách do Poslanecké sněmovny obdržela 3 875 preferenčních hlasů a poslanci se spolu s ní stali v jejím kraji další tři kandidáti KSČM.

Ve sněmovně je od roku 2002. Byla místopředsedkyní Rozpočtového výboru a členkou Organizačního výboru.

Pracovala jako účetní a administrativní pracovnice u firmy Slaboch a Vejvoda, poté byla společnicí, účetní a jednatelkou společnosti SVM Drahelčice spol. s r.o.

Má jedno dítě.

 

Právě se děje

před 5 minutami

Při výbuchu ve výrobním areálu v Hamru na Jezeře na Českolipsku dnes utrpělo zranění několik lidí. Hasiči evakuovali devět lidí a doporučují nevětrat.

Zdroj: ČTK
před 49 minutami

Policie v Berlíně zadržela Syřana kvůli přípravě atentátu. Koupil už chemikálie na bombu

Německá policie zadržela v úterý v Berlíně muže, kterého podezřívá z přípravy teroristického útoku. Sedmatřicetiletý Syřan hledal na internetu informace o tom, jak sestrojit bombu. Nakoupil si už i chemikálie, které se při výrobě výbušnin používají, informovala s odvoláním na prokuraturu agentura DPA.

Muže v německém hlavním městě zadržela speciální policejní jednotka, která zároveň prohledala jeho byt. Případem se zabývá generální státní zastupitelství v Karlsruhe, které má na starosti mimo jiné právě vyšetřování terorismu. Podle něj Syřan komunikoval od počátku tohoto roku s dalšími lidmi na islamistickém chatu za účelem "přípravy teroristického útoku". 

Zdroj: ČTK
Další zprávy