Komplexní pojištění vozidla

9. 1. 2012 15:51
Co je to komplexní pojištění vozidla a hlavní výhody.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Radek Pecák

Komplexní pojištění vozidel je kombinací různých variant povinného ručení, havarijního pojištění a dalších dodatkových pojištění vozidla. Zajišťuje kompletní pojištění vozu pro případy, nabízené těmito druhy pojištění, a další nadstandardní výhody. Produkt nabízejí například pojišťovna Kooperativa, ČSOB Pojišťovna, Česká pojišťovna či Wüstenrot.

Hlavními výhodami takového pojištění je možnost získat spolu s ním i živelné pojištění, různé varianty slev, nadstandardní asistenční služby a v některých případech možnost sjednat si povinné ručení pro všechny kategorie vozidel či úrazové pojištění.

 

Právě se děje

před 39 minutami

Smartwings nabídnou za letenky od ČSA vouchery, peníze vracet nebudou

Letecká společnost Smartwings nabídne cestujícím, kteří si u dceřiného dopravce ČSA koupili letenku na let Smartwings a ten byl následně kvůli pandemii zrušen, náhradní poukaz na jakýkoliv jiný let aerolinek. Voucher bude ve stejné hodnotě jako nevyužitá letenka. Platby za tyto letenky Smartwings vracet nebudou. Společnost o tom ve čtvrtek informovala v tiskové zprávě.

Cestující s nevyužitými letenkami koupenými přes ČSA zároveň mohou dál žádat o vrácení platby, žádost však mohou uplatnit právě u ČSA. Ty jsou však nyní v insolvenci.

Výměna bude možná u letenek, které dosud cestující nevyužili. Cestující budou muset žádost podat do konce letošního července, Smartwings jim následně vydá elektronický voucher. Poukaz bude ve stejné hodnotě jako původní letenka s platností na 12 měsíců na jakýkoliv z pravidelných letů Smartwings.

Zdroj: ČTK
Další zprávy