Marcela Krejsová

16. 4. 2012 20:44
Marcela Krejsová je členkou ODS a stojí v čele kandidátky ODS v Plzeňském kraji. Zároveň se tak bude ucházet o místo hejtmanky.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Aktuálně.cz

Marcela Krejsová je členkou ODS a objeví se na kandidátce občanské demokracie v Plzeňském kraji v nadcházejících krajských volbách. Volby proběhnou 12. a 13. října roku 2012.

Dříve pracovala jako náměstkyně primátora Plzně. V současné době je Krejsová předsedkyní správní rady společnosti Plzeň 2015 a aktivně se podílí na projektu s názvem Evropské hlavní město kultury 2015.

Marcele Krejsové je velmi blízká otázka cestovního ruchu a Plzeňský kraj má podle ní v tomto ohledu značný potenciál. Lze tedy předpokládat, že kromě celostátních témat se plzeňská ODS v rámci volebního programu zaměří právě na oživení turismu.

 

Právě se děje

před 8 minutami

Federer rozdrtil Albota, v Basileji je už posedmnácté ve čtvrtfinále

Miláček domácích fanoušků Roger Federer porazil v druhém kole v Basileji 6:0, 6:3 Moldavana Radu Albota a při 19. startu na halovém turnaji v rodném městě si zahraje 17. čtvrtfinále. V dosavadních dvou zápasech prohrál slavný švýcarský tenista jen pět gamů.

Osmatřicetiletý Federer dnes navázal na úvodní výhru nad Němcem Peterem Gojowczykem za 53 minut a s Albotem se zdržel jen zhruba o deset minut déle. Na kurtu tak grandslamový rekordman nestrávil ještě ani dvě hodiny a upravil svou bilanci v St. Jakobshalle na 73:9.

Federer útočí v Basileji na jubilejní desátý titul, což se mu letos povedlo už na trávě v Halle. Ve čtvrtfinále se může střetnout s krajanem Stanem Wawrinkou, jehož ještě ve 2. kole čeká Američan Frances Tiafoe.

Zdroj: ČTK
Další zprávy