Anna Putnová

Aktualizováno 21. 7. 2010 12:07
Anna Putnová byla v předčasných volbách do Poslanecké sněmovny zvolena poslankyní za TOP 09. Kandidovala na druhém místě jihomoravské kandidátky.
Anna Putnová
Anna Putnová | Foto: Aktuálně.cz, TOP 09

Anna Putnová byla v předčasných volbách do Poslanecké sněmovny zvolena poslankyní za TOP 09. Kandidovala na druhém místě jihomoravské kandidátky.

Poslankyní za TOP 09 byla poprvé zvolena v květnu 2010. V minulém funkčním období byla předsedkyní výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu a členkou výboru pro evropské záležitosti.

Členkou TOP 09 je od roku 2009.

Vyučuje na FP Vysokého učení technického v Brně.

V anketě Aktuálně.cz, v níž jsme zkoumali majetkové poměry nových poslanců, odpověděla, že vlastní automobil C4, nájemní dům v Brně-králově Poli, polovinu domu v Žatčanech po rodičích a pozemky cca 4ha.

Je viceprezidentskou Svazu podnikatelek České republiky, členkou redakční rady Journal of Global Business and Technology (USA), členkou týmu Regionální inovační strategie Brno a členkou pracovní skupiny pro přípravu mezinárodní normy ISO 26 000. Zároveň je lektorkou manažerských kurzů MBA.

Anna Putnová se narodila v roce 1960.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Trump chtěl po ministerstvu spravedlnosti, aby loňské volby označilo za zkorumpované, píše se v poznámkách bývalého náměstka zveřejněných Kongresem.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Na Českokrumlovsku se srazilo na přejezdu auto s vlakem, zranili se tři lidé

Při srážce automobilu s vlakem u Holubova na Českokrumlovsku se zranili dospělý člověk a dvě děti z auta. Záchranáři je převezli do nemocnice. Podle prvotních informací řidič auta vjel na přejezd i přes výstražné znamení. Novináře o tom informovala ve zprávě mluvčí jihočeské policie Štěpánka Schwarzová.

"Na místě záchranáři ošetřovali tři zraněné osoby: Muž musel být v rámci poskytnutí akutní přednemocniční péče napojen na umělou plicní ventilaci a ze závažnými mnohačetnými poraněními převezen ve stabilním stavu na anesteziologicko-resuscitační oddělení Nemocnice České Budějovice," uvedla mluvčí jihočeských záchranářů Zuzana Fajtlová. Dodala, že o zdravotním stavu dětí nelze poskytnout detailní informace kvůli jejich věku.

Ve vlaku cestovalo přibližně 45 lidí. Nehoda se stala po 14:00 na železniční trase mezi Českými Budějovicemi a Černým Křížem. Provoz na trati je vdaném úseku podle odhadů Českých drah minimálně do 17:00 přerušen.

Zdroj: ČTK
Další zprávy