Římskokatolická církev

Kanada

Kanada

Nespoutaná příroda, velká jezera a hory, taková je Kanada. Konstituční monarchie získala nezávislost na Velké Británii až v roce 1982.
Slovensko

Slovensko

Slovensko a Českou republiku spojovala po téměř celé 20. století společná historie. Země tvořily Československou, později socialistickou, republiku.
Švýcarsko

Švýcarsko

Jeden z nejvyspělejších států světa láká turisty nádhernou přírodou, gurmány prvotřídním sýrem a milovníky módních doplňků svými proslulými hodinkami.
Portugalsko

Portugalsko

Portugalská republika se nachází na Pyrenejském poloostrově, kde sousedí se Španělskem. V roce 1910 bylo Portugalsko prohlášeno nezávislou republikou.
Španělsko

Španělsko

Španělské království se rozprostírá na Pyrenejském poloostrově a jeho hranice tvoří Portugalsko, Gibraltar, Andorra a Francie. V Maroku se nachází…
Polsko

Polsko

K návštěvě Polska lákají turisty ze střední a západní Evropy především nádherná příroda a malebná města, kterých má země skutečně hodně.
Německo

Německo

Ekonomicky silný stát se potýká s poklesem přirozeného přírůstku obyvatelstva, a to i přesto, že je hlavním cílem do Evropy mířících migrantů.