Tomáš Čupr

6. 12. 2011 15:41
Tomáš Čupr, zakladatel Slevomatu, zvítězil v roce 2011 v soutěži Křišťálová lupa.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Kouzelná almara

Zakladatel slevového portálu Slevomat.cz. Vycházel při jeho tvorbě ze zahraničních vzorů typu Groupon, ale dokázal ho během let 2010 a 2011 v českém prostředí zakořenit a uspět. Souběžně vznikly i další konkurenční projekty, ale Slevomat si udržel výsadní postavení. Tomáš Čupr je dále spolumajitelem firmy zaměřené na internetový prodej automobilů a podílí se i na dalších internetových projektech. Ve výroční soutěži Křišťálová lupa 2011 obdržel ocenění Osobnost českého internetu. V letech 2005 - 2010 pobýval ve Velké Británii, kde začal s podnikáním online, v činnosti pokračoval i po návratu do Čech.

Slevomat.cz přinesl do českého prostředí fenomén hromadných slev, přes které mohou obchodníci propagovat své výrobky nebo služby tím, že poskytnou jednorázovou slevu. Ve firmě Tomáš Čupr zůstává ve vedení, oficiální stránky uvádějí jeho zařazení do oblasti marketingu a strategie.

Mezi členy odborné poroty Křišťálové lupy, hlasující pro Tomáše Čupra, patří František Grunt, Alexander Doktor, Jan Nehasil, Ondřej Fryc, Petr Šnajdr a David Grudl. Čuprovou konkurencí byli Josef Šlerka, Milan Fridrich, Daniel Dočekal a Jakub Havrlant.

 

Právě se děje

před 35 minutami

V Kábulu byly zastřeleny dvě soudkyně nejvyššího soudu

V Kábulu byly dnes ráno zastřeleny dvě soudkyně, které pracovaly u afghánského nejvyššího soudu. Informovala o tom agentura AFP. Podobné cílené útoky otřásají afghánským hlavním městem už několik měsíců.

"Dnes ráno ozbrojení muži zaútočili na vůz zaměstnankyň nejvyššího soudu," uvedl mluvčí soudu Ahmad Fahím Kauím. Upřesnil, že ženy byly zavražděny při cestě do práce.

Zdroj: ČTK
před 36 minutami

Bilance obětí pátečního zemětřesení v Indonésii vystoupila na 56

Zemětřesení, které v pátek zasáhlo indonéský ostrov Sulawesi, si vyžádalo nejméně 56 mrtvých a 820 zraněných. Aktualizovanou bilanci obětí zveřejnil indonéský úřad pro řešení následků přírodních katastrof.

Zhruba 15 tisíc lidí zemětřesení o síle 6,2 stupně přimělo opustit své domovy. Někteří z nich se uchýlili do hor, zatímco jiní do přeplněných evakuačních center.

Šéfka indonéské meteorologické, klimatologické a geofyzikální agentury Dwikorita Karnawatiová uvedla, že další zemětřesení v regionu by mohlo vyvolat vlnu cunami. Doplnila, že podle předpovědí pro nadcházející týdny se Indonésie bude dál potýkat s extrémním počasím.

Zdroj: ČTK
Další zprávy