Překladač

27. 10. 2011 11:13
Potřebujete zjistit jak se to či ono slovo řekne v angličtině, němčině, francouzštině nebo jiném jazyce? Využijte možností on-line slovníků nebo rovnou překladače od společnosti Google!
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Datarama

Potřebujete zjistit jak se to či ono slovo řekne v angličtině, němčině, francouzštině nebo jiném jazyce? Využijte možností překladače od společnosti Google!

Navíc, pokud máte smartphone se systémem Android, můžete využít funkce hlasového překladače. Ten je součástí aplikace, kterou si můžete stáhnout na Google Play.

 

Právě se děje

před 35 minutami

Na Českokrumlovsku se srazilo na přejezdu auto s vlakem, zranili se tři lidé

Při srážce automobilu s vlakem u Holubova na Českokrumlovsku se zranili dospělý člověk a dvě děti z auta. Záchranáři je převezli do nemocnice. Podle prvotních informací řidič auta vjel na přejezd i přes výstražné znamení. Novináře o tom informovala ve zprávě mluvčí jihočeské policie Štěpánka Schwarzová.

"Na místě záchranáři ošetřovali tři zraněné osoby: Muž musel být v rámci poskytnutí akutní přednemocniční péče napojen na umělou plicní ventilaci a ze závažnými mnohačetnými poraněními převezen ve stabilním stavu na anesteziologicko-resuscitační oddělení Nemocnice České Budějovice," uvedla mluvčí jihočeských záchranářů Zuzana Fajtlová. Dodala, že o zdravotním stavu dětí nelze poskytnout detailní informace kvůli jejich věku.

Ve vlaku cestovalo přibližně 45 lidí. Nehoda se stala po 14:00 na železniční trase mezi Českými Budějovicemi a Černým Křížem. Provoz na trati je vdaném úseku podle odhadů Českých drah minimálně do 17:00 přerušen.

Zdroj: ČTK
Další zprávy