Karel Sibinský

Aktualizováno 22. 10. 2012 16:55
Karel Sibinský je člen ČSSD a neúspěšným kandidátem na senátora ve volebním obvodu Ostrava-město.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Aktuálně.cz

Karel Sibinský je člen ČSSD a neúspěšným kandidátem na senátora ve volebním obvodu Ostrava-město. V podizmních volbách do Senátu v roce 2012 postoupil do druhého kola, porazil ho však Leopold Sulovský s 58,52 procenty hlasů z hnutí Ostravak.

V současné době zastává Sibinský funkci starosty v obci Ostrava-jih a je zároveň zastupitelem Moravskoslezského kraje.

Je ženatý.

 

Právě se děje

před 4 minutami

Klíčový svědek v kauze letounů CASA dostane odškodné 312 tisíc korun

Klíčový svědek v kauze letounů CASA Karel Daňhel dostane od Národního bezpečnostního úřadu a ministerstva financí 312 500 korun za odebrání prověrky a zničení profesní kariéry. Původně u soudu žádal o 400 tisíc.

před 22 minutami

Nový Zéland odmítl propustit z vězení Čecha, který pašoval drogy

Novozélandské úřady odmítly žádost českého občana Karla Šroubka o podmínečné propuštění z vězení, kde si odpykává šestiletý trest za pašování drog. Informoval o tom ve středu novozélandský list The New Zealand Herald. Podle výboru, který o podmínečném propuštění rozhoduje, představuje Šroubek nadále příliš velké riziko pro společnost a na svobodu by se teď dostat neměl.

"Má na kontě řadu ilegálních aktivit jak v České republice, tak na Novém Zélandu. Některé jsou spojeny s násilím, jiné s drogami a další s podvody," konstatoval výbor. Poukázal i na Šroubkovo "spojení se zločinci v Česku a s motorkářským gangem Hells Angels na Novém Zélandu".

Zdroj: ČTK
Další zprávy