Jaroslav Zeman

Aktualizováno 22. 10. 2012 17:42
Jaroslav Zeman je senátorem ODS na senátora ve volbením obvodu Jablonec nad Nisou.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Aktuálně.cz

Jaroslav Zeman je starostou Albrechtic a senátorem za ODS ve volebním obvodu Jablonec nad Nisou. V podzimních volbách 2012 získal v druhém kole 63,62 procent hlasů.

Po absolvování základní vojenské služby pracoval v TJ Bižuterie Jablonec. V roce 1984 přešel do národního podniku TOFA Albrechtice, kde pracoval jako technická kontrola. Podnik byl později zprivatizován a přejmenován na DETOA. V roce 1995 se stal ředitelem DETOA Albrechtice s.r.o. Funkci ředitele vykonává dodnes.

V roce 2002 vstoupil do ODS.

Je rozvedený, má dva syny.

 

Právě se děje

před 23 minutami

V pražské Černokostelecké ulici hořel byt v patře domu, na místě je 11 zraněných. Podle hasičů je požár pod kontrolou

Při požáru v Černokostelecké ulici bylo zraněno 11 lidí, nejméně dva jsou ve vážném stavu, na místo letěl vrtulník. Hasiči nyní byt odvětrávají.

Zdroj: ČTK
před 47 minutami

Schalke se dočkalo druhé výhry v sezoně

Beznadějně poslední fotbalisté Schalke se dočkali v německé lize druhého vítězství v sezoně. Celek z Gelsenkirchernu zdolal v 28. kole Augsburg 1:0. Na šestnácté místo, které znamená účast v baráži, ale ještě ztrácí propastných 12 bodů. Mohuč má navíc podvečerní zápas v Kolíně nad Rýnem k dobru.

První výhru po 12 kolech vystřelil Schalke už ve čtvrté minutě Suat Serdar, který gólem oslavil dnešní 24. narozeniny. Čeští hráči Augsburgu, brankář Tomáš Koubek a stoper Marek Suchý, strávili celý zápas na lavičce.

Další zprávy