Prostřeno!

19. 10. 2011 14:04
Prostřeno! je amatérskou kuchařskou soutěží televize Prima. Pět soutěžících setkává pokaždé u jednoho z nich doma, kde dotyčný/á připraví večeři pro ostatní.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: TV Prima

Prostřeno! je amatérskou kuchařskou soutěží televize Prima. Během jednoho týdne se pět soutěžících setkává pokaždé u jednoho z nich doma, kde dotyčný/á připraví večeři pro ostatní. Poté je jeho/její kuchařský a hostitelský výkon ohodnocen ostatními. Nejlepší z pětice nakonec získává odměnu 25 tisíc korun.

Pořadem provází Václav Vydra a Jana Boušková.

Reality show Prostřeno! představuje velmi výmluvnou přehlídku stavu českého gastronomického kutilství a nezájmu o cokoli nového.

 

Právě se děje

před 21 minutami

Projevy budou trvat maximálně čtyři dny, plánuje si úvod impeachmentu proti Trumpovi Senát

Úvodní projevy obžaloby a obhajoby v procesu impeachmentu proti americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi by měly trvat 24 hodin na každé straně sporu. V předloze organizační rezoluce, která unikla do amerických médií, to navrhuje šéf republikánské většiny v Senátu Mitch McConnell.

Projevy by přitom měly být rozloženy maximálně do čtyř dnů. O návrhu McConnellovy organizační rezoluce by se podle agentury Reuters mohlo hlasovat ještě v úterý. Demokraté ji kritizují.

Po čtyřech dnech úvodních řečí by podle návrhu měli senátoři dostat až 16 hodin na dotazy na zástupce obžaloby i obhajoby. Následovat má čtyřhodinová debata. O tom, zda budou pozváni svědci a zda budou moci být předloženy nové důkazy, by se podle McConnellova návrhu mělo rozhodnout až po otázkách senátorů a debatě, tedy pravděpodobně až příští týden. Demokraté požadovali, aby se o svědcích rozhodlo co nejdříve.

Zdroj: ČTK
Další zprávy