Tipsport

17. 10. 2011 16:06
Tipsport je největší česká sázková kancelář zaměřená na kursové sázení. Kromě sázek na sportovní i nesportovní události provozuje také číselnou loterii Tipšestka.
Foto: Aktuálně.cz

Tipsport je největší česká sázková kancelář zaměřená na kursové sázení. Kromě sázek na sportovní i nesportovní události provozuje také číselnou loterii Tipšestka.

Nejvíce možností mají u Tisportu sázkaři tipující fotbalové výsledky (kolem padesáti soutěží). Následuje hokej (evropské ligy nebo severomaerická NHL) a další sporty jako tenis, basketbal a jiné.

Tipsport byl založen v květnu roku 1991. Jedná se o ryze českou firmu, bez účasti zahraničního kapitálu. V roce 2011 disponovala společnost asi 980 pobočkami, z nichž většina funguje jako takzvané Tipsport bary. Sázet lze také přes telefon a internet.

Sponzor a partner

V letech 2003 až 2006 byl Tipsport generálním partnerem hokejové extraligy; znovu se jím stal v sezóně 2010 - 2011. Je generálním sponzorem fotbalového klubu SK Sigma Olomouc, premium partnerem FC Viktoria Plzeň a hlavním partnerem Mladé Boleslavi.

Vedení společnosti

Ředitel - Ing. Petr Knybel (v Tipsportu od roku 1993)
Výkonný ředitel - Mgr. Milan Kopčan (ve společnosti od roku 2001)
Ředitel pro vnější vztahy - Ing. Lubomír Ježek (ve společnosti od roku 2000)
Marketingový ředitel - Mgr. Marek Mičkal (ve společnosti od roku 2001)
Ředitel úseku internetového sázení - Mgr. Michal Smejkal
Provozní ředitel - Ing. Martin Lenoch (ve společnosti od roku 2001)
Ekonomická ředitelka - Ing. Pavlína Chaloupková (ve společnosti od roku 2000)
Ředitelka úseku vnitřního auditu - Dagmar Veselá (ve společnosti od roku 1992)
Ředitel úseku sázek - Ing. Jiří Kysel (ve společnosti od roku 1992)
Ředitel úseku centrální podpory - Jiří Kašpar (ve společnosti od roku 1994)
Ředitel úseku nákupu a samostatných zdrojů - Ing. Petr Zeman
Ředitel úseku IT - Ing. Petr Chudeš

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Schick si podle trenéra musí na návrat ještě několik týdnů počkat

Podle trenéra fotbalistů Leverkusenu Petera Bosze je návrat zraněného útočníka Patrika Schicka na hřiště otázkou několika týdnů. Čtyřiadvacetiletý český reprezentant, který nehraje od začátku října, nepřicestoval s Bayerem do Prahy, kde se německý celek utká ve čtvrtečním duelu 2. kola základní skupiny Evropské ligy s českým mistrem Slavií.

Schick v minulém ročníku hostoval z AS Řím v Lipsku. "Rudí býci" ale na něj kvůli ekonomickým dopadům pandemie koronaviru opci neuplatnili. Místo toho po českém hráči sáhl Leverkusen, který ho v září přivedl za více než 700 milionů korun.

V dresu Bayeru stihl Schick odehrát čtyři soutěžní duely, v nichž dal dva góly. Počátkem října si však v bundesligovém duelu se Stuttgartem lehce natrhl zadní stehenní sval a od té doby nehraje.

"Patrik zůstal v Leverkusenu. Trénuje, pracuje na své kondičce. Je to ještě otázka několika týdnů. Včera již s námi trénoval, ale ještě si musí počkat, než bude moci nastoupit," řekl na dnešní tiskové videokonferenci šestapadesátiletý Nizozemec Bosz.

Další zprávy