Designblok

5. 10. 2011 11:24
Mezinárodní přehlídka Designblok představuje novinky z oblasti bytového designu, módy a životního stylu.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Vojtěch Marek

Mezinárodní přehlídka Designblok představuje novinky z oblastí bytového designu, módy a životního stylu.

Jeho 13. ročník se koná od čtvrtého do devátého října 2011 v Praze.

Dvěma "srdci" Designbloku jsou Superstudia Futurama (zaměřeného zejména na interiér) a Šporkovský palác (produkty týkající se životního stylu, módy, šperků a světel), v nichž jsou soustředěny výstavy, přehlídky a prezentace designerů, studentů i firem.

Prvně jmenované Superstudio lze najít na adrese Sokolovská 136 (u stanice metra "B" Invalidovna, zastávka tramvají 8 a 24) a druhé v Hybernské ulici 5 (stanice metra "B" Náměstí Republiky a zastávka tramvají 3, 5, 14, 24 a 26 - Masarykovo nádraží).

Kromě toho budou další akce probíhat na různých místech Prahy - v showroomech, galeriích a prodejnách.

Vstupenky a otevírací doba

Od úterý do soboty (4. - 8. října) je otevřeno od 10.00 do 21.00, v neděli pak pak o dvě hodiny méně - od 10.00 do 19.00.

Normální vstupné vychází na 250 korun (včetně celoročního průvodce DesignGuide 2012), studenti zaplatí 150 korun a školní skupiny 100 korun na osobu. Vstupenku lze využít pro opakovaný vstup do obou Superstudií po celý týden.

 

Právě se děje

před 49 minutami

Výpadek proudu zastavil část vlaků na koridoru z Prahy na Plzeň

Výpadek napájení zastavil vlaky na hlavní trati na Plzeň mezi pražským Smíchovem a Dobřichovicemi. Jak dlouho výluka potrvá, není zatím jasné. Osobní vlaky na lince S7 budou nahrazeny autobusy, rychlíky R17 budou přes stanici Praha-Radotín přetahovány motorovou lokomotivou, za místem proto vlaky mohou nabírat zpoždění.

Další zprávy