Comeback

17. 10. 2011 14:30
Ozzák a Tomi Paci - dva hlavní hrdinové televizního seriálu Comeback, původního českého sitcomu z dílny TV Nova vysílaného od roku 2008.
Ze seriálu Comeback. Ilustrační foto.
Ze seriálu Comeback. Ilustrační foto. | Foto: Archiv TV Nova

Ozzák a Tomi Paci - dva hlavní hrdinové televizního seriálu Comeback, původního českého sitcomu z dílen TV Nova vysílaného od roku 2008. Režie se ujali Jaroslav Fuit, Jakub Sommer a Jiří Novák, v hlavních rolích se objevují Martin Dejdar, Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Dana Batulková, Matouš Ruml a další.

V pětadvacetiminutových epizodách se odehrávají příběhy bývalého discozpěváka Tomáše Pacovského (Tomáš Matonoha), který provozuje obchod s CD, jeho svérázného bratra, zapřísáhlého metalisty Ozzáka (v podání Martina Dejdara) a dalších členů rodiny nebo známých.

Comeback disponuje velkou fanouškovskou komunitou navázanou jak na sociální sítě, tak i novácký video portál VOYO.

Dana Batulková hraje prodavačku v obchodě s CD, který její dřívější idol "Tomi Paci" provozuje. Tomášova dcera Iva (Kristýna Leichtová) se zase stará o relativně normální chod domácnosti.

Mezi dalšími postavami tu jsou Ivina nejlepší kamarádka Saša (Marie Doležalová) a její dvojče Lexa (Matouš Ruml), který je do Ivy zamilovaný. Jejich matku Simonu potom hraje Simona Babčáková.

 

Právě se děje

před 24 minutami

V Kábulu byly zastřeleny dvě soudkyně nejvyššího soudu

V Kábulu byly dnes ráno zastřeleny dvě soudkyně, které pracovaly u afghánského nejvyššího soudu. Informovala o tom agentura AFP. Podobné cílené útoky otřásají afghánským hlavním městem už několik měsíců.

"Dnes ráno ozbrojení muži zaútočili na vůz zaměstnankyň nejvyššího soudu," uvedl mluvčí soudu Ahmad Fahím Kauím. Upřesnil, že ženy byly zavražděny při cestě do práce.

Zdroj: ČTK
před 25 minutami

Bilance obětí pátečního zemětřesení v Indonésii vystoupila na 56

Zemětřesení, které v pátek zasáhlo indonéský ostrov Sulawesi, si vyžádalo nejméně 56 mrtvých a 820 zraněných. Aktualizovanou bilanci obětí zveřejnil indonéský úřad pro řešení následků přírodních katastrof.

Zhruba 15 tisíc lidí zemětřesení o síle 6,2 stupně přimělo opustit své domovy. Někteří z nich se uchýlili do hor, zatímco jiní do přeplněných evakuačních center.

Šéfka indonéské meteorologické, klimatologické a geofyzikální agentury Dwikorita Karnawatiová uvedla, že další zemětřesení v regionu by mohlo vyvolat vlnu cunami. Doplnila, že podle předpovědí pro nadcházející týdny se Indonésie bude dál potýkat s extrémním počasím.

Zdroj: ČTK
Další zprávy