reklama
 
 

Aukro.cz

19. 10. 2011 15:04
Aukro.cz je největším tuzemským internetovým aukčním domem. Je několikanásobným vítězem ankety Křišťálová Lupa nebo Obchodník roku v kategorii internetového obchodování.

Aukro.cz je největším tuzemským internetovým aukčním domem; v prosinci roku 2010 dosáhl portál dvou milionů registrovaných uživatelů.

Je několikanásobným vítězem ankety Křišťálová Lupa a opakovaným držitelem titulu Obchodník roku v kategorii internetového obchodování.

Portál zpočátku sloužil hlavně soukromým osobám, postupně se však zvyšoval počet profesionálních prodejců zboží; začalo tak ubývat klasického formátu aukcí a stále častěji se tak na Aukru nakupuje pomocí formátu "Kup teď!".

Aukro.cz vzniklo v roce 2003 jako součást polské skupiny Allegro. Od roku 2011 je potom součástí jejího holdingu působícího v České republice a na Slovensku (jeho součástí jsou například portály Heureka.cz, AukroCity.cz nebo otomoto.cz). Konkrétním provozovatelem je společnost Allegro Group CZ, s.r.o.

V roce 2008, po pěti letech své existence, dosáhlo Aukro jednoho milionu uživatelů, spustilo věrnostní program a zároveň získalo ocenění v anketě Křišťálová Lupa v kategorii "Internetové obchodování" - to následně zopakovalo i v letech 2009 a 2010, kdy také získalo v soutěži Obchodník roku první místo mezi internetovými obchody.

Vedení společnosti:

Výkonný ředitel - David Vychytil
Obchodní ředitel - Martin Skopálek
Finanční ředitel - Jan Mikulka
Marketingová ředitelka - Alexandra Poláková
Manager zákaznického servisu - Lucia Popesková
HR manager - Iva Vlasáková

Sídlo má společnost Aukro od počátku ve Zlíně.

19. 10. 2011 15:04

reklama
Pokračujte dál
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama