reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Známé osobnosti vzaly do rukou štetce a svoje díla představí během filmového festivalu ve Varech

Foto: Finlandia Kokos bar
Finlandia Kokos Bar se změní na galerii. Proslulý a největší párty stan na MFF v Karlových Varech, tradičně umístěný v samém centru dění v sousedství Hotelu Thermal, bude letos zase o něco zajímavější než roky minulé! Vedle skvělé hudby, super drinků a nového designu se můžete těšit na novinku - atraktivní Kokosovou galerii.

Proslulý a největší párty stan na MFF v Karlových Varech, tradičně umístěný v samém centru dění v sousedství Hotelu Thermal, bude letos zase o něco zajímavější než roky minulé!

Vedle skvělé hudby, super drinků a nového designu se můžete těšit na novinku - atraktivní Kokosovou galerii.

Pětice známých osobností České republiky vytvoří zajímavá umělecká díla. Pouhý jeden měsíc před festivalem obdržel každý z nich zásilku plnou kokosů, malovacích potřeb a jak jinak, než lahve Finlandia kokos vodky. Jejich úkolem bude z těchto věcí vytvořit dílo podle vlastního vkusu a nápadu. Fantazii se meze nekladou. Zda inspiraci načerpají ze své domácí párty nebo ze dna Finlandia vodky, je jen a jen na nich. 

Co vytvoří operní pěvkyně, umělecký maskér nebo herečka?

Sama bych tenhle úkol nezvládla," říká Michaela Gemrotová, která si na pomoc přizvala svého bratrance, akademického malíře Jana Gemrota. Zdá se, že se máte na co těšit!

Ivana Chýlková, Michaela Gemrotová, Zdeněk Fencl nebo Hana Holišová se již pustili do práce a v Karlových Varech své výtvory představí. Dorazíte-li se pobavit, umělecká díla uvidíte.  Budou ve stanu vystavena během celého festivalu. Můžete si dát skvělý drink Finlandia Kokos & Cola.

Finlandia Kokos bar bude otevřen veřejnosti denně od 10.00 do 4.00 hodin. O zajímavý program se jako každý rok postará skupina profesionálů, kterým je potěšením činit radost hostům. Již druhým rokem bude hlavním lákadlem, kromě skvělých Dj´s, též Finlandia Kokos vodka, která svou jedinečnou chutí učiní nevšední zážitek z každé párty. Můžete ochutnat i výbornou kombinaci Finlandia Kokos & Cola, drink, který se stal hitem minulého léta. Je osvěžující a podporuje chuť Finlandia Kokos. Každý den na vás čeká zajímavý program. Můžete se naučit míchat drinky a díky tomu získat lístky na filmové projekce, můžete prožít atraktivní nakupováni s drinkem v ruce anebo shlédnout zajímavá díla.

Sledujte na Facebooku program, abyste nic nepromeškali a měli přehled, kdy je ten nejlepší čas do stanu dorazit!

autor: Finlandia Kokos bar | 12. 6. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama