Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

20. 6. 2018 15:46
Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.
Foto: komerční článek

Široká nabídka her vám dává možnost vybrat si zábavu, která je vám svým designem a obsahem nejbližší. Zahrát si můžete mimo jiné rychlé hry inspirované slavnými hudebními kapelami, komiksovými hrdiny, ale zkusit štěstí můžete například i na tradiční ruletě.

Foto: Komerční sdělení

Prohlédněte si zde kompletní nabídku Sazka Her

Sazka Hry jsou ideálním odreagováním a příjemným zpestřením dne. Ať už si chcete odpočinout po práci nebo si třeba jen zkrátit čas v hromadné dopravě, na stránce Sazka.cz najdete plno příležitostí, jak se zabavit a současně získat zajímavé výhry. "Do budoucna rozšíříme naši nabídku o více tzv. dovednostních a znalostních her, u kterých záleží nejen na principu náhody, ale i na schopnostech, zručnosti nebo vědomostech každého hráče," vysvětluje Aleš Veselý, marketingový ředitel Sazky.

Možnost hrát až po kompletní registraci

Sazka jako jediná v České republice získala mezinárodní certifikát od Světové loterní asociace WLA o plnění přísných kritérií zodpovědného hraní. Online hry můžete hrát na počítači i mobilu pouze jako registrovaný zákazník. Následně je také potřeba nastavit si v hráčském účtu několik sebeomezujících bezpečnostních limitů.

18+. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

 

Právě se děje

před 59 minutami

Případ Afroameričana, který zemřel krátce po zatčení, vyšetří ministerstvo spravedlnosti a FBI

Případ smrti zatýkaného neozbrojeného černošského muže ve státě Minnesota vyšetřuje ministerstvo spravedlnosti a Federální úřad pro vyšetřování (FBI). Ve středu to sdělil americký prezident Donald Trump. Podle něj se tak děje na jeho žádost. "Požádal jsem, aby toto vyšetřování bylo urychleno a velmi oceňuji veškerou práci, kterou odvádějí místní pořádkové složky," dodal Trump na svém Twitteru.

Úmrtí George Floyda vyvolal nepokoje ve městě Minneapolis. Policie tam ve středu rozháněla slzným plynem stovky demonstrantů.

Šestačtyřicetiletý Floyd zemřel v pondělí ve vazbě poté, co mu při zatýkání klečel bělošský policista několik minut na krku, ačkoliv muž opakovaně říkal, že nemůže dýchat a strážníka prosil, aby jej nezabíjel. Floyda se snažila zatknout policie na základě udání, že chtěl v samoobsluze zaplatit padělaným šekem. Podle policejní zprávy se strážníkům vzpouzel a byl pod vlivem alkoholu či drog. Čtyři zasahující policisté už kvůli incidentu přišli o práci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy