Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Zbyněk Frolík: Samsung Galaxy S9+ je supervýkonný manažer s obrazem ostrým jako břitva

SAMSUNG
19. 6. 2018 12:51
Zbyněk Frolík je stále on-line. A s ním i 1700 zaměstnanců společnosti Linet, které je zakladatelem a generálním ředitelem. „Jsme čtvrtým největším výrobcem nemocničních lůžek na světě. Díky chytrým telefonům Samsung je propojení našich 18 společností ve všech světadílech hračkou. A co mě na Samsungu Galaxy S9+ nejvíc baví?“
Zbyněk Frolík, zakladatel a generální ředitelem společnosti Linet
Zbyněk Frolík, zakladatel a generální ředitelem společnosti Linet | Foto: SAMSUNG

Design: nakročení k dokonalosti

"Příjemně se drží v ruce, protože má zaoblené okraje. Obě strany zdobí skleněný potah, z ruky vám nevyklouzne. Na designu si Samsung dal záležet."

Inteligentní zabezpečení

"Pro mě je biometrické otevírání telefonu skvělá věc. Inteligentní skenování obličeje a oční duhovky funguje spolehlivě. Na přístup k bance můžete použít třeba otisk prstů, na základní otevírání gesto. A když potřebujete zabezpečit personální složku - například ovládání chytrého domu - zvolíte biometriku."

Video: SAMSUNG

Infinity: displej bez limitů

"Precizní obraz, věrnost barev a jemnost detailů. V mlze, na slunci i ve tmě. Obrazovka končí prakticky až u okraje. A navíc je telefon odolný proti prachu i vodě."

Systém: to je jízda!

"V naší celosvětové síti používáme asi 1000 telefonů Samsung. Aplikace pro prodej či management jedou na plný výkon. Obchodníci a manažeři používají telefon jako tablet.  Pro mě je výkon zcela zásadní a Samsungu za něj tleskám. I když si otevřu třeba desítku aplikací, telefon stále pracuje svižně a plynule."

Energie po ruce

"Samsung Galaxy S9+ zvládá celodenní práci spolehlivě. Baterie vydrží často i dva dny. Bezdrátová nabíječka funguje rychle a bezvadně. Mám ji i v autě, kanceláři i doma, takže si telefon mohu dobít prakticky kdekoli a kdykoli."

Fotoaparát: užijte si každou fotku

"Parádní souhra optického a digitálního zoomu, dvakrát foťák 12 Mpx. Širokoúhlý objektiv s rychlým ostřením je prvním mobilním objektivem s proměnlivou clonou. Na výstavách můžeme fotit zdálky a pak si hravě vytáhnout detail objektu. Děláme si i prezentační videa a umisťujeme je na YouTube. Na nich vidíte, jak precizní obraz se dá s Galaxy S9+ pořídit. Pro naše zaměstnance pořádáme pravidelné soutěže ve fotografování. Celá řada fotek z tohoto telefonu zvítězila nad snímky ze zrcadlovek a profesionálních aparátů."

Smart proměna: PC okamžitě

"Jednoduché propojení Samsungu Galaxy S9+ s monitorem přes podložku DeX Pad vytvoří výkonné PC a vy se tak nemusíte tahat s těžkým notebookem. Znáte lepší příklad geniální inovace?"

 

Právě se děje

Aktualizováno před 30 minutami

Veterináři v Ústeckém kraji odhalili 300 kilogramů nevhodně převáženého masa a krevet

Veterináři z Ústeckého kraje odhalili ve spolupráci s celníky poblíž Jirkova dodávku, ve které bylo skoro 311 kg zmraženého masa a krevet přepravovaných za nevhodných teplot. Přepravce potravin navíc nebyl registrovaný. Teď mu hrozí až desetimilionová pokuta, sdělil mluvčí Státní veterinární správy (SVS) Petr Vorlíček. Většinou se však uděluje řádově nižší pokuta.

"Veterinární inspektoři zjistili, že dodávka, která nebyla vybavena chladicím ani mrazícím zařízením, přepravovala celkem 310,6 kg potravin živočišného původu. Jednalo se především o 288 kg zmrazeného soleného kuřecího masa, dále pak o 12,6 kg mraženého kachního masa a o 10 kg mražených krevet. Veškeré uvedené potraviny byly převáženy při nevyhovujících teplotách," popsal Vorlíček. Veterinární inspektoři veškeré potraviny znehodnotili obarvením a přikázali jejich odstranění v asanačním podniku.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Británie dočasně uzavřela svou ambasádu v KLDR kvůli koronavirovým restrikcím

Británie dočasně uzavřela svou ambasádu v Severní Koreji kvůli přísným omezením v souvislosti s koronavirovou nákazou. Veškerý diplomatický personál opustil zemi. Na Twitteru to oznámil britský velvyslanec v KLDR Colin Crooks.

"Britské velvyslanectví v Pchongjangu bylo dočasně uzavřeno 27. května 202 a všechen diplomatický personál pro tuto chvíli opustil KLDR," napsal Crooks.

Rozhodnutí bylo přijato, protože "omezení vstupu do země znemožnilo rotaci našeho personálu a udržení chodu velvyslanectví," potvrdilo v prohlášení také britské ministerstvo zahraničí.

Británie s KLDR udržuje diplomatické styky a pokusí se obnovit přítomnost v Pchjongjangu co nejdříve, stojí dále v prohlášení. Agentura NK News, která ze Soulu monitoruje dění v Severní Koreji, informovala, že britští diplomaté překročili pozemní hranici do Číny, neboť lety zůstávají pozastaveny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy