reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Zbyněk Frolík: Samsung Galaxy S9+ je supervýkonný manažer s obrazem ostrým jako břitva

Zbyněk Frolík je stále on-line. A s ním i 1700 zaměstnanců společnosti Linet, které je zakladatelem a generálním ředitelem. „Jsme čtvrtým největším výrobcem nemocničních lůžek na světě. Díky chytrým telefonům Samsung je propojení našich 18 společností ve všech světadílech hračkou. A co mě na Samsungu Galaxy S9+ nejvíc baví?“

Design: nakročení k dokonalosti

"Příjemně se drží v ruce, protože má zaoblené okraje. Obě strany zdobí skleněný potah, z ruky vám nevyklouzne. Na designu si Samsung dal záležet."

Inteligentní zabezpečení

"Pro mě je biometrické otevírání telefonu skvělá věc. Inteligentní skenování obličeje a oční duhovky funguje spolehlivě. Na přístup k bance můžete použít třeba otisk prstů, na základní otevírání gesto. A když potřebujete zabezpečit personální složku - například ovládání chytrého domu - zvolíte biometriku."

Video: SAMSUNG |  02:58

Infinity: displej bez limitů

"Precizní obraz, věrnost barev a jemnost detailů. V mlze, na slunci i ve tmě. Obrazovka končí prakticky až u okraje. A navíc je telefon odolný proti prachu i vodě."

Systém: to je jízda!

"V naší celosvětové síti používáme asi 1000 telefonů Samsung. Aplikace pro prodej či management jedou na plný výkon. Obchodníci a manažeři používají telefon jako tablet.  Pro mě je výkon zcela zásadní a Samsungu za něj tleskám. I když si otevřu třeba desítku aplikací, telefon stále pracuje svižně a plynule."

Energie po ruce

"Samsung Galaxy S9+ zvládá celodenní práci spolehlivě. Baterie vydrží často i dva dny. Bezdrátová nabíječka funguje rychle a bezvadně. Mám ji i v autě, kanceláři i doma, takže si telefon mohu dobít prakticky kdekoli a kdykoli."

Fotoaparát: užijte si každou fotku

"Parádní souhra optického a digitálního zoomu, dvakrát foťák 12 Mpx. Širokoúhlý objektiv s rychlým ostřením je prvním mobilním objektivem s proměnlivou clonou. Na výstavách můžeme fotit zdálky a pak si hravě vytáhnout detail objektu. Děláme si i prezentační videa a umisťujeme je na YouTube. Na nich vidíte, jak precizní obraz se dá s Galaxy S9+ pořídit. Pro naše zaměstnance pořádáme pravidelné soutěže ve fotografování. Celá řada fotek z tohoto telefonu zvítězila nad snímky ze zrcadlovek a profesionálních aparátů."

Smart proměna: PC okamžitě

"Jednoduché propojení Samsungu Galaxy S9+ s monitorem přes podložku DeX Pad vytvoří výkonné PC a vy se tak nemusíte tahat s těžkým notebookem. Znáte lepší příklad geniální inovace?"

autor: SAMSUNG | 19. 6. 2018 12:51

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama