reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Závan mrazivé hrůzy v horkém a dusném Londýně. Noční lov mistrně spojuje nespojitelné.

Po českém i světovém úspěchu Dívky v ledu vychází v češtině druhý příběh autora Roberta Bryndzy s názvem Noční lov.

Sympatická vyšetřovatelka Erika Fosterová, která si rychle získala zástupy českých čtenářů, musí opět bojovat nejen s mazaným sériovým vrahem, ale i s nepřejícím okolím a někdy i sama se sebou.

Je to opět zarputilost šéfinspektora Eriky Fosterové, která u svých nadřízených (a koneckonců i u čtenářů) budí rozporuplné emoce, co žene případ i příběh kupředu. Bylo by tak snadné přistoupit na řešení, které se samo nabízí…

To by ovšem nebyla Erika Fosterová, aby nehledala skryté souvislosti a nepátrala hlouběji v minulosti. Přestože Londýn tentokrát sužuje úporné vedro, dýchne na ni mrazivý závan blíž, než by jí bylo milé.

Hlavní postava Eriky Fosterové tedy zůstává stejná, podobně jako spád příběhu a napětí tak, jak autor čtenářům ukázal už v Dívce v ledu. Přesto není Noční lov "druhým dílem" úspěšné prvotiny. Robert Bryndza přichází s novým způsobem vyprávění a stavbou příběhu. Daleko více pracuje s psychologií postav, a to jak Eriky, tak i vraha, a nechává nás nahlédnout do jeho mysli a postupně po krocích odhaluje jeho motivaci k "nočnímu lovu".

Dusivá atmosféra, stín, který se plíží okolo, nekrvavý, přesto brutální způsob vraždy - to vše přispívá k tomu, že se i vy začnete bát, jestli vás někdo náhodou nesleduje. Protože jestli tě někdo sleduje, jsi mrtvý…

Nechme se překvapit, zda po Dívce v ledu a novince Noční lov i ve své třetí knize Temné hlubiny, jež vyjde česky na podzim, udrží Robert Bryndza laťku tak vysoko, jak je nastavena.

Více informací na www.grada.cz nebo na www.facebook.com/grada.cz

autor: | 28. 2. 2017

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama