reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Zařizujete koupelnu? V kurzu je retro i černý mat

Foto: BEMETA DESIGN s.r.o.
Koupelna je místo pro očistu i relaxaci po náročném dni. V kurzu jsou v letošním roce koupelny, které navazují na celkový styl domácnosti. Vybírat můžete z mnoha stylů koupelen, od nadčasového a jednoduchého skandinávského stylu, přes retro koupelny až po hravé koupelny určené pro děti. A pomyslnou třešničku na dortu tvoří koupelnové doplňky, které také sledují aktuální trendy.

BEMETA DESIGN s.r.o. je česká společnost, dodavatel vysoce kvalitních doplňků do koupelen. Vyrábí mosazné a nerezové koupelnové doplňky a také doplňky a příslušenství pro seniory a handicapované.

V nabídce Bemeta najdete několik designových řad, každá obsahuje širokou paletu doplňků, např. věšáčky, držáky toaletního papíru, wc štětky, dávkovače mýdla, poličky na ručníky a mnoho dalších. Samostatnou řadou jsou pak kosmetická zrcátka všech velikostí, sprchový program nebo hotelové vybavení.

Retro je letos velmi trendová záležitost, ať už zařizujete koupelnu v zámeckém stylu nebo ve stylu francouzského Provence. Vyberte si z barevných kombinací bronz, chrom nebo zlato/chrom. K dispozici je bohatá paleta různých doplňků, např. dávkovače na tekuté mýdlo, držáky a poličky na ručníky, věšáčky, ale i podsvícená kosmetická zrcátka v retro stylu.

Dark je novinková řada, skvěle doplní koupelnu v industriálním nebo pánském duchu. Vysoce kvalitní materiál a matný černý povrch zajistí dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky široké nabídce doplňků v této řadě si tak vyladíte svou koupelnu do posledního - černého - puntíku.

Via je horká novinka letošního roku, nevšední elegantní tvar upoutá pozornost a hodí se do koupelen ve spa stylu.

Významnou částí nabídky Bemeta je také HELP program. Firma vyrábí různé tvary a velikosti madel, opěrných a sklopných úchytů, vč. sklopných sedátek a příslušenství. Řeší také atypické požadavky na míru dle potřeby zákazníka.

Koupelnové doplňky Bemeta používají denně tisíce zákazníků v nejrůznějších zemích, což svědčí o jejich vysoké kvalitě. Produkty Bemeta najdete u významných distributorů, v hobby marketech, mezinárodních hotelích i u koncových zákazníků ve více jak 15-ti zemích světa. Jednoduše tam, kde vyžadují vysokou kvalitu a moderní design.

Staňte se i Vy spokojenými zákazníky Bemeta a pořiďte si stylové koupelnové doplňky na www.bemetashop.cz.

autor: BEMETA DESIGN s.r.o. | 5. 10. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama