Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Zabijte leták - zachraňte strom. Slevy online na Tipli

Tipli
3. 4. 2018 12:47
Určitě tu situaci dobře znáte. Jdete vybrat schránku, ale dočkáte se pouze záplavy akčních letáků. Lámete si hlavu, co s nimi? Povíme vám, k čemu všemu můžete papírové letáky využít a zároveň představíme skvělou alternativu akčních letáků, která odpovídá dnešní době.
Foto: Tipli

Papírové akční letáky neustále plní naše schránky. Můžeme si na schránku tisíckrát napsat "zákaz vhazování letáků", ale i tak si nás Kaufland leták spolehlivě najde. Je to zvěrstvo, které nemá v roce 2018 opodstatnění. Kromě toho, že jsou papírové letáky neekologické, tak v domácnosti zabírají místo a jejich prohlížení trvá celou věčnost.

Foto: Tipli

A co využít letáky trochu kreativněji?

Akční letáky skrývají netušené možnosti

Kromě klasického použití na podpal nebo na mytí oken nabízí Albert leták i netradiční využití. Co si tak udělat z papírových letáků obálku nebo košík? Nebo jiná situace. Chystáte se na rande, ale v okolí není žádné květinářství. Překvapte svou vyvolenou originální květinou z letáků. Opravdoví fajnšmekři si mohou z letáků udělat vánoční stromek. Kreativitě se meze nekladou.

Pro informace o slevách jsou dnes ale papírové letáky naprosto nevyhovující.

Získejte slevy do svých oblíbených obchodů jedním kliknutím

Máme pro vás elegantní řešení. Zaregistrujte se zdarma do nákupního a věrnostního klubu Tipli a získáte s předstihem všechny akční letáky na jednom místě. Na Tipli si můžete letáky zobrazit kdykoliv a kdekoliv - třeba právě cestou do vašeho oblíbeného obchodu s potravinami. Vyberete si pouze obchody, které vás zajímají. Letáky si také můžete uložit do oblíbených a vrátit se k nim kdykoliv budete chtít.

Nejvýhodnější nákupy na internetu? Jedině s Tipli

Akční letáky ale nejsou jedinou vychytávkou, kterou si pro vás Tipli připravilo. Kromě bohaté nákupní inspirace zde naleznete také skvělou nabídku slevových kupónů. Uživatelům Tipli neunikne žádná slevová akce. A to nejlepší? Z každého nákupu na internetu vám Tipli pošle část peněz zpět jako odměnu.

Video: Tipli

Jak mohu získávat odměny s Tipli?

Nejprve se na Tipli bleskurychle zaregistrujete a pak už stačí jen přejít z Tipli do vašeho oblíbeného obchodu, kde nakoupíte. Odměna se vám připíše automaticky do 48 hodin od provedení nákupu. Jak je to možné? Internetové obchody jsou ochotné platit Tipli za přivedeného zákazníka. Tipli si ale provizi nenechá a větší část pošle vám. Jedním kliknutím tak ušetříte i stokoruny z vašeho nákupu.

Foto: Tipli

Tipli bychom si, že vás zajímá, kolik za to všechno zaplatíte? Vůbec nic. Nákupní a věrnostní klub Tipli je a bude zdarma. Užijte si nejvýhodnější nákupy a zaregistrujte se na Tipli hned teď.

 

Právě se děje

před 1 minutou

Trump předčasně zveřejnil záznam rozhovoru s televizí CBS

Bílý dům dnes zveřejnil nesestříhaný záznam interview mezi prezidentem Donaldem Trumpem a reportérkou pořadu 60 Minutes (60 minut) Lesley Stahlovou, z něhož Trump při natáčení předčasně odešel kvůli údajné zaujatosti novinářky, které pohrozil blíže nespecifikovanou odvetou. Podle agentury Reuters tím prezidentská kancelář porušila dohodu s televizí CBS, podle níž měl rozhovor vyjít až o víkendu v rámci zvláštního předvolebního dílu, v němž bude také interview s demokratickým kandidátem Joem Bidenem.

"Podívejte se na tu zaujatost, nenávist a drzost, kterou předvádí (pořad) 60 minut a CBS," napsal Trump na twitteru. Dodal přitom, že moderátorka dnešní (páteční SELČ) druhé a poslední předvolební debaty s Bidenem Kristen Welkerová bude "daleko horší".

Trump sdílel v příspěvku odkaz na video, v němž je pouze jeden záběr na prezidenta. V záznamu jsou však slyšet otázky moderátorky a občas i dalších lidí v místnosti.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Súdán je připraven uznat Izrael, pokud to schválí parlament

Súdánský premiér Abdalláh Hamduk je připraven normalizovat vztahy s Izraelem, pokud krok schválí dosud neustanovený parlament. Uvedla to dnes agentura Reuters s odvoláním na súdánské vládní zdroje.

Zjištění je podle Reuters dosud nejzřetelnějším náznakem, že Hamduk je pod tlakem Spojených států ochoten uvažovat o navázání diplomatických styků s Izraelem. Uznání židovského státu přesto v nejbližší době není na pořadu dne, neboť súdánský přechodný parlament se dosud nesešel a není jasné, kdy tak učiní.

Současná úřednická vláda byla ustanovena po dlouhých jednáních mezi zástupci civilistů a vojenskými představiteli, jež následovala po skončení vlády dlouholetého prezidenta Umara Bašíra. Toho loni v dubnu svrhla armáda. Dalšími přechodnými institucemi jsou takzvaná suverénní rada a dosud neexistující parlament. Tyto instituce mají zemi spravovat tři roky, do konání voleb.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

NATO chce chránit družice. Země schválily vznik vesmírného centra na základně v německém Ramsteinu

Severoatlantická aliance vybuduje nové středisko vesmírných operací na základně v německém Ramsteinu. Shodli se na tom dnes ministři obrany NATO, kteří debatovali o možnostech zlepšení ochrany aliančních satelitů před možnými útoky protivníků. Zástupci spojeneckých vlád během videokonference také potvrdili závazky svých zemí zvyšovat obranné výdaje, které by podle dlouhodobého plánu měly do roku 2024 dosáhnout dvou procent hrubého domácího produktu členských států.

"Loni jsme vyhlásili vesmír za další operační doménu NATO. Dnes jsme podnikli další významný krok," řekl novinářům po jednání generální tajemník aliance Jens Stoltenberg. Lídři spojeneckých zemí se už v prosinci shodli, že po zemi, vodě, vzduchu a kyberprostoru bude aliance provádět společné operace i na oběžné dráze.

V novém středisku při letecké základně v Německu by měli působit vojenští experti, kteří budou poskytovat podporu budoucím vesmírným aktivitám aliance. K ochraně satelitů by měli přispět například vyhodnocováním možných hrozeb a poskytováním informací o tom, jak jim čelit.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Centrální bankéři jsou v pasti, cena zlata bude do konce desetiletí 2,5krát vyšší, soudí ekonom

Cena zlata bude zřejmě dál růst. Do konce tohoto desetiletí dosáhne 4800 dolarů za unci, zvýší se tedy dvaapůlkrát proti dnešní hodnotě. Na konferenci Vyšehradské fórum to dnes řekl rakouský ekonom společnosti Incrementum AG Ronald-Peter Stoeferle.

Centrální bankéři po celém světě jsou podle Stoeferleho chyceni v pasti nulových úrokových sazeb. Globální předlužení a nedostatek prostoru pro zvyšování sazeb jsou nejdůležitějšími faktory ovlivňujícími cenu zlata, uvedl ekonom. Představitele vídeňské ekonomické školy znepokojuje vývoj v posledních letech, zejména růst globálního dluhu a extrémní měnová opatření přijatá centrálními bankami. "Systém nekrytých úvěrových peněz coby základ dnešní ekonomiky není udržitelný. Při investování by se lidé měli dívat za horizont současného měnového systému," vysvětlil Stoeferle.

Takzvaná rakouská škola vychází z ekonomického a sociálního myšlení, které se nezaměřuje na matematické modely. Ekonomiku nevidí pouze jako objekt státněpolitické regulace a centrální kontroly.

"Rakouská ekonomická škola nevychází z fiktivního 'homo economicus', ale bere v úvahu všechny relevantní parametry reálného světa, vychází z povahy a psychologie lidské činnosti. Většina zemí světa jde přesně opačným směrem, tedy více intervencí, méně kapitalismu na volném trhu, více inflace," upozornil Stoeferle.

Zdroj: ČTK
Další zprávy