reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Za kouzelnou přírodou a jedinečnou architekturou na teambuilding!

Královéhradecký kraj je nejen rozmanitým regionem z hlediska cestovního ruchu, ale také ideální destinací pro menší a střední kongresové a incentivní akce – teambuilding, semináře či firemní akce.

Krásná příroda nejvyšších hor České republiky Krkonoš, pohádkový Český ráj, neskutečná pískovcová skalní města Kladského pomezí a Broumovska, učebnice architektury pod širým nebem - Hradec Králové či neobjevený skvost Orlické hory.

V Královéhradeckém kraji vzniklo Hradec Králové Region Convention Bureau, které má za sebou rok a půl od svého vzniku. Hradec Králové Region Convention Bureau je členem Czech Convention Bureau. V tuto chvíli má na 100 partnerů, se kterými spolupracuje. V letošním roce proběhly prezentace na domácích MICE veletrzích Evend Day a Trend Event a zahraničním veletrhu ITB Berlín. Hlavním úkolem kanceláře je podpora při plánování kongresových a firemních akcí a asistence při přípravě doprovodných programů, organizace press a fam tripů či prohlídkových cest.

V termínu 10. - 12. 10. 2017 proběhl první MICE trip Královéhradeckého kraje, kterého se zúčastnili zástupci korporátních firem, pořadatelé firemních akcí, eventové agentury a média zabývající se kongresovým a incentivním programem. V rámci MICE tripu byly představeny zajímavé konferenční prostory z Královéhradecka a Krkonoš.

autor: komerční článek | 13. 10. 2017 15:16

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama