Supraphon

12. 3. 2012 0:46
Supraphon je jedno z nejvýznamnějších českých hudebních vydavatelství, které se z historického hlediska výrazně zasadilo o popularizaci české klasické hudby. Provozuje také portál Supraphonline.cz
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Repro Aktuálně.cz

Supraphon je jedno z českých nejvýznamnějších hudebních vydavatelství, které se z historického hlediska výrazně zasadilo o popularizaci české klasické hudby. Ta tvoří významnou část edičního plánu Supraphonu dodnes.

Vedle ní se vydavatelství zaměřuje i na českou populární hudbu a nejpopulárnějšími interprety z tohoto ranku jsou Karel Gott, Helena vondráčková nebo Hana Zagorová. Z mladších umělců jsou to například Tata Bojs, Tonya Graves nebo Rybičky 48.

Koncem roku 2011 Supraphon spustil vlastní obchod s digitální hudbou Supraphonline.cz, který se svou rozsáhlou nabídkou nahrávek snaží zaujmout právě posluchače z Česka.

Supraphon je také oficiálním distributorem Warner Music Group v České republice.

 

Právě se děje

před 42 minutami

Smartwings nabídnou za letenky od ČSA vouchery, peníze vracet nebudou

Letecká společnost Smartwings nabídne cestujícím, kteří si u dceřiného dopravce ČSA koupili letenku na let Smartwings a ten byl následně kvůli pandemii zrušen, náhradní poukaz na jakýkoliv jiný let aerolinek. Voucher bude ve stejné hodnotě jako nevyužitá letenka. Platby za tyto letenky Smartwings vracet nebudou. Společnost o tom ve čtvrtek informovala v tiskové zprávě.

Cestující s nevyužitými letenkami koupenými přes ČSA zároveň mohou dál žádat o vrácení platby, žádost však mohou uplatnit právě u ČSA. Ty jsou však nyní v insolvenci.

Výměna bude možná u letenek, které dosud cestující nevyužili. Cestující budou muset žádost podat do konce letošního července, Smartwings jim následně vydá elektronický voucher. Poukaz bude ve stejné hodnotě jako původní letenka s platností na 12 měsíců na jakýkoliv z pravidelných letů Smartwings.

Zdroj: ČTK
Další zprávy