Internetové katalogy firem

14. 2. 2011 11:28
Online katalogy firem shromažďují kontakty na tuzemské a zahraniční firmy a dodavatele.
Nový internetový katalog firem Denik.Najisto.cz
Nový internetový katalog firem Denik.Najisto.cz | Foto: Aktuálně.cz

Online katalogy firem shromažďují kontakty na tuzemské a zahraniční firmy a dodavatele. Třídí dodavatele dle typu služeb, které nabízí, ale také podle relevance na základě hodnocení zákazníků.

Evidence v katalogu má přínos pro firmu z hlediska SEO efektu, zvýšení návštěvnosti a cíleného počtu klientů.


Registrace v katalozích bývá často bezplatná, podmíněná vyplněním online formuláře relevantními informacemi o firmě a nabízených službách.

Internetových katalogů českých firem jsou na internetu stovky, mezi nejznámější takové katalogy patří např.: Atlasfirem.info, Najisto.cz, Firmy.cz, Euro-portal.cz, PR brána nebo Zlaté stránky.


V katalozích jsou evidovány kromě firem a dodavatelů také nejrůznější instituce a organizace či náboženské spolky.

 

Právě se děje

před 58 minutami

Krupobití a bouřky zasáhly Jihomoravský kraj. Dálnice D2 je neprůjezdná kvůli pádu vedení

Bouřky a krupobití zasáhly večer Jihomoravský kraj, především Břeclavsko. Kvůli spadlým drátům elektrického vedení je v obou směrech neprůjezdná dálnice D2 v okolí Břeclavi. O neprůjezdné dálnici informoval mluvčí policie David Chaloupka. Hasiči zatím mají 30 výjezdů, řeší utržené střechy i spadlé stromy. Řekl to mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

Chaloupka zatím nemá informace, že by fungoval na dálnici odklon nebo jak velká je kolona. "Stalo se to před chvílí," poznamenal mluvčí. Podle něj má policie nahlášených v souvislosti s počasím více událostí, mezi které patří dům bez střechy, spadený strom na auto, ale taky plechová garáž, která uletěla.

Případy řeší i hasiči. "Máme tam ulítlou střechu, spadenou stěnu v kuchyni, spadené dráty elektrického vedení, ale také okna rozbitá kroupami," řekl Mikoška.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Britský operátor EE znovu zavede roamingový poplatek za volání v Evropě

Britský mobilní operátor EE od příštího roku znovu zavede roamingový příplatek za telefonování v jiných evropských zemích. Firma vlastněná britskou telekomunikační společností BT to uvedla ve svém čtvrtečním sdělení. Dříve přitom stejně jako ostatní britští operátoři tvrdila, že se po brexitu k takovému kroku nechystá, připomněla agentura AP. Zrušení roamingu v červnu 2017 ušetřilo britským turistům a jiným cestovatelům miliony liber na poplatcích za používání chytrých telefonů v evropském zahraničí.

EE uvedla, že poplatek budou muset od ledna 2022 platit zákazníci, kteří se zaregistrují po 7. červenci. Za volání, posílání textových zpráv a využívaní dat ve 47 evropských zemích s výjimkou Irska jim firma bude denně účtovat dvě libry (necelých 60 Kč). Svůj záměr společnost odůvodnila tím, že tak chce "podpořit investice" v Británii.

Zdroj: ČTK
Další zprávy