Suzuki SX-4

27. 7. 2010 14:19
Suzuki SX-4 je automobil, který je na rozhraní nižší střední tříd a malých vozů.
Suzuki SX-4
Suzuki SX-4 | Foto: Radek Pecák

Suzuki SX-4 je automobil, který je na rozhraní nižší střední tříd a malých vozů. Svou konstrukcí navíc naznačuje, že jde o crossover s prvky SUV. K mání je pětidvéřového a čtyřdveřového varianta hatcbacku a pětidveřový sedan. V současné době už se prodává SX4 druhé generace.

Délka: 449 cm (4 dv.), 412 cm (urban) a 415 cm (outdoor)
Výška: 155 a 161 cm
Šířka: 173 a 176 cm
Objem kufru: 515 – 1045 litrů
Motory:
Benzínové 1,5 VVT a 1,6 VVT; 107 a 120 koní
Dieselový 2,0 DDiS; 135 koní
Maximální rychlost:185 km/h

Nejbližšího prodejce vozidel Suzuki naleznete v katalogu firem Najisto.cz.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 15 minutami

Po střelbě v Liberci zemřela žena a také muž převezený do nemocnice

Po sobotní střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili s těžkým zraněním do nemocnice, řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v sobotu odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy