Suzuki Swift

27. 7. 2010 16:20
Suzuki Swift je malé auto do městského provozu.
Suzuki Swift
Suzuki Swift | Foto: Suzuki

Suzuki Swift je malé auto do městského provozu. Svým vzhledem lehce připomíná slavnější Minicooper. Nový model vozu Suzuki Swift byl navržen, vyvinut a vyroben v Evropě, aby co nejlépe splňoval požadavky evropských zákazníků. Je dostupný v třídveřové a pěti dveřové variantě.

Délka: 376 cm
Výška: 238 cm
Šířka: 169 cm
Objem kufru: 201/494 litrů
Motory: Benzínové 1,3 – 1,5 VVT; 92 – 125 koní
Maximální rychlost: 200 km/h

Nejbližšího prodejce vozidel Suzuki naleznete v katalogu firem Najisto.cz.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy