Renault Megane

27. 7. 2010 10:41
Renault Megane je vůz nižší střední třídy francouzské výroby.
Renault Megane.
Renault Megane. | Foto: Renault

Renault Megane je vůz nižší střední třídy francouzské výroby. První generace se prodávala od roku 1995 do roku 2005. V současné době už Renault nabízí třetí generaci Meganů, které se začali prodávat v roce 2009. Zákazníci si mohou vybrat buď pětidvéřový hatchback či kombi nebo dvoudveřové kupé.

Délka: 430 cm
Výška: 142/147 cm
Šířka: 180/181 cm
Objem kufru: 405 / 1299 litrů
Motory:
Benzínové 1,4 – 2,0; 131 – 180 koní
Dieselové 1,5 – 2,0; 90 – 160 koní
Maximální rychlost: 205 km/h

Nejbližšího prodejce vozidel Renault naleznete v katalogu firem Najisto.cz.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 11 minutami

Advokátní komora uložila napomenutí advokátovi Mannovi za výroky o teplických prvňáčcích. Na místě se odvolal

Česká advokátní komora uložila napomenutí advokátovi Michaelu Mannovi za výroky, které pronesl a napsal v souvislosti s kauzou nenávistného komentování fotografie teplických prvňáčků. Výsledek kárného řízení ve čtvrtek na dotaz sdělila mluvčí České advokátní komory Iva Chaloupková. Rozhodnutí zatím není pravomocné, Mann se odvolal.

"Odvolal jsem se samozřejmě hned na místě," řekl Mann. S napomenutím nesouhlasí. "Snad můžu obhajovat svého klienta, ne?" dodal.

Advokát hájil muže, který v roce 2017 přidal na sociální síti komentář pod snímek žáků první třídy teplické Základní školy Plynárenská. Do třídy chodily převážně romské a arabské děti. Muž pod fotografii napsal "Ještě že jsou ze ZŠ Plynárenská. Řešení se přímo nabízí. Neříkej, že Tě to nenapadlo!!!". Mann pak v rozhovoru pro server iRozhlas.cz řekl, že se komentáři sám zasmál a že jde o klasický černý humor. K věci se vyjadřoval také na sociální síti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy