Range Rover Evoque

18. 5. 2011 12:24
Range Rover Evoque je nový model v nabídce, jedná se o kupé-SUV
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque | Foto: RR

Nový model v nabídce automobilky. Jedná se kupé-SUV. K dispozici je varianta se třemi i pěti dveřmi.

Vůz může mít pohon dvou i čtyř kol. Verze 4x4 disponuje systémem Terrain Responze, který umožňuje volit mezi režimy pro pohyb na sněhu, v písku, v blátě...

Na výběr je benzinový turbomotor s výkonem 240 koní a dieselový 2,2D s výkonem 150 nebo 190 koní. S benzinovým agregátem může auto jet až rychlostí 217 kilometrů v hodině.

Karosérie má délku 435 centimetrů.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy