Hyundai iX35

27. 7. 2010 16:04
Hyundai iX35 je Sportovní užitkový vůz (SUV), který nahradil populární Tuscon.
Hyundai iX35
Hyundai iX35 | Foto: komerční sdělení

Hyundai iX35 je Sportovní užitkový vůz (SUV), který nahradil populární Tuscon. Vyznačuje se odvážný zakulaceným designem. Oproti svému předchůdci je o poznání robustnější. Automobilka iX35 nabízí ve čtyřech variantách Classic, Comfort, Style a Premium.

Délka: 441 cm
Výška: 166 nebo 167 cm
Šířka: 183 cm
Objem kufru: 465/1436 litrů
Motory:
Benzínové 1,6 GDI a 2,0i DOHC; 140 a 163 koní
Dieselový 2,0 CRDi; 184 koní
Maximální rychlost: 195 km/h

Nejbližšího prodejce vozidel Hyundai naleznete v katalogu firem Najisto.cz.

 

Právě se děje

před 22 minutami

Druhý start ve finále SP střelci Nepejchalovi nevyšel

Druhý start ve finále Světového poháru českému sportovnímu střelci Filipu Nepejchalovi tolik nevyšel. Vítěz třípolohové střelby z malorážky dnes v Číně obsadil čtrnácté místo ve vzduchové pušce.

Dvacetiletý český talent tentokrát v disciplíně, v níž už dvakrát vyhrál soutěž Světového poháru včetně letošního triumfu v Mnichově, porazil jediného soupeře. S kvalifikačním nástřelem 620,8 bodu jej téměř pět bodů dělilo od postupu do osmičlenného finále.

Soutěž ovládl indický střelec Divjanš Singh Panvar, který teprve před měsícem oslavil sedmnácté narozeniny, o jedinou desetinu bodu před Istvánem Pénim z Maďarska.

před 1 hodinou

Podíleli se na ochraně ohrožených gepardů, íránský soud je poslal na dlouhé roky do vězení za špionáž

Íránský soud vyměřil tresty odnětí svobody v délce šesti až deseti let šesti ochráncům přírody. Byli obviněni ze špionáže. Podíleli se totiž na projektu záchrany v Asii kriticky ohrožených gepardů a používali k jejich pozorování skryté kamery. Informovala o tom dnes agentura AP.

Newyorské centrum zabývající se lidskými právy v Íránu oznámilo, že ochránci byli odsouzeni za kontakty s USA, tedy nepřítelem státu. V téže kauze budou souzeni ještě dva lidé. Ve skupině byl také Kavous Seyed Emami s občanstvím Íránu a Kanady, který zemřel loni v únoru za nejasných okolností ve vězeňské vazbě, kde čekal na soud. Vdově po něm pak Írán po nějaký čas bránil vycestovat ze země.

Zdroj: ČTK
Další zprávy