Honda CR-V

27. 7. 2010 14:54
Honda CR-V je vůz třídy SUV.
Honda CR-V
Honda CR-V | Foto: Aktuálně.cz

Honda CR-V je japonský sportovní užitkový vůz, který se už od roku 1991 vyrábí se v Swondonu ve Velké Británii, v Sayamě v Japonsku a od roku 2007 v Ohájském East Liberty ve Spojených státech. V současné době už je k dostání třetí generace tohoto pětidveřového hatchbacku.

Délka: 457 cm
Výška: 166 cm
Šířka: 182 cm
Objem kufru: 556 litrů
Motory: 2,0 VTEC a 2,2 i-DTEC; 150 koní
Maximální rychlost: 190 km/h

Nejbližšího prodejce vozidel Honda naleznete v katalogu firem Najisto.cz.

 

Právě se děje

před 48 minutami

Hongkongský aktivista Wong dostal dalších deset měsíců vězení. Zúčastnil se připomínky brutalit na Tchien-an-men

Hongkongský prodemokratický aktivista Joshua Wong stráví dalších deset měsíců ve vězení. Soud mu nyní vyměřil takový trest za účast na nepovoleném shromáždění, které se konalo loni 4. června, informuje agentura Reuters. Wong a další lidé si tehdy připomínali krvavé potlačení protivládních protestů na pekingském náměstí Tchien-an-men čínskou armádou v roce 1989.

Čtyřiadvacetiletý Wong si už nyní ve vězení odpykává dva tresty související s masovými prodemokratickými demonstracemi z roku 2019. K účasti na vzpomínkové akci ze 4. června 2020 se minulý týden přiznal, a tak mu soud trest z původně navrhovaných 15 měsíců snížil na deset měsíců. Portál Hongkong Free Press (HKFP) uvedl, že kromě Wonga soud poslal za mříže na dobu od čtyř do šesti měsíců ještě tři další aktivisty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy