Fiat Punto

27. 7. 2010 9:19
Punto je další ze zástupců malých automobilů v nabídce italské automobilky Fiat.
Fiat Punto.
Fiat Punto. | Foto: Fiat

Punto je další ze zástupců malých automobilů v nabídce italské automobilky Fiat. Jedná se o třídveřový nebo pětidveřový hatchback, vyráběný od roku 1993. V současné době je na trhu už třetí generace. Na výběr je ze dvou variant: Fiat Punto Actual nebo Fiat Punto Evo.

Délka: 407 cm
Výška: 149 cm
Šířka: 169 cm
Objem kufru: 275/1035 cm
Motory:
Benzínové 1,2 – 1,6; 65 – 120 koní
LPG v komb. s benzínem 1,4; 70/77 koní
Dieselový 1,3; 75 koní
Maximální rychlost: 190 km/h

Nejbližšího prodejce vozidel Fiat naleznete v katalogu firem Najisto.cz.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Čeští plochodrážníci vybojovali stříbro ve MS družstev na dlouhé dráze

Historického úspěchu dosáhli čeští jezdci v mistrovství světa družstev na dlouhé ploché dráze, když v německé Vechtě vybojovali stříbrné medaile. Josef Franc, Hynek Štichauer a Martin Málek podlehli ve finále Francouzům, kteří obhájili loňský premiérový triumf.

O velké překvapení se čeští reprezentanti postarali v semifinále, v němž před deseti tisíci diváků vyřadili favorizované Němce. Domácímu týmu nepomohl ani úřadující světový šampion mezi jednotlivci Martin Smolinski. Osminásobní mistři světa se museli spokojit s bronzem.

Dosavadním největším úspěchem českých jezdců bylo třetí místo z roku 2016 z Mariánských Lázní.

před 5 hodinami

Volejbalisté porazili na ME bez ztráty setu Estonsko

Čeští volejbalisté zaznamenali na mistrovství Evropy první výhru ve skupině D. Svěřenci trenéra Michala Nekoly dnes v Rotterdamu i díky deseti esům zdolali Estonsko 3:0 po setech 25:18, 34:32 a 28:26.

Nejvíce bodujícím hráčem utkání byl český univerzál Jan Hadrava s 23 body. Dramatický druhý i třetí set navíc vždy ukončil nechytatelným podáním.

Dalšími českými soupeři budou v pondělí mistři světa Poláci. Pak je ještě čeká Nizozemsko a Černá Hora. Do osmifinále postoupí nejlepší čtveřice.

Další zprávy