Fiat Punto

27. 7. 2010 9:19
Punto je další ze zástupců malých automobilů v nabídce italské automobilky Fiat.
Fiat Punto.
Fiat Punto. | Foto: Fiat

Punto je další ze zástupců malých automobilů v nabídce italské automobilky Fiat. Jedná se o třídveřový nebo pětidveřový hatchback, vyráběný od roku 1993. V současné době je na trhu už třetí generace. Na výběr je ze dvou variant: Fiat Punto Actual nebo Fiat Punto Evo.

Délka: 407 cm
Výška: 149 cm
Šířka: 169 cm
Objem kufru: 275/1035 cm
Motory:
Benzínové 1,2 – 1,6; 65 – 120 koní
LPG v komb. s benzínem 1,4; 70/77 koní
Dieselový 1,3; 75 koní
Maximální rychlost: 190 km/h

Nejbližšího prodejce vozidel Fiat naleznete v katalogu firem Najisto.cz.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 13 minutami

Dálnici D4 směrem na Prahu uzavřely dvě dopravní nehody

Kvůli dvěma na sobě nezávislým nehodám mezi Příbramí a Dobříší je uzavřena dálnice D4 ve směru na Prahu. Policie odklání dopravu na sjezdu číslo 41 u Dubence, zpět na dálnici se auta vrací na exitu 32. Objízdná trasa vede po souběžné silnici přes obec Obořiště.

Při nehodách se nikdo nezranil, řekla příbramská policejní mluvčí Monika Schindlová. K haváriím došlo na 34. kilometru kolem 05:30. Podle mluvčí do sebe při jedné jedné z nehod narazila tři auta, při druhé dva vozy. Příčinu havárií policisté vyšetřují.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

V Novém Jižním Walesu se zřítil hasící letoun s třemi lidmi na palubě

Australské úřady pátrají po hasícím letounu, který se zřítil, když kropil lesní požár v Novém Jižním Walesu v oblasti Snowy Monaro. Na palubě stroje byli podle úřadů tři lidé, informovala agentura AP. Letoun hledají helikoptéry. Další podrobnosti k nehodě zatím úřady neoznámily.

Ve čtvrtek bylo zároveň kvůli zuřícím lesním požárům uzavřeno letiště v Canbeře. Plameny se v oblasti rozhořely ve středu ráno a silný vítr a teplo situaci zhoršily. Dopravní policie na Twitteru napsala, že požár postupuje rychle a v oblasti bylo uzavřeno několik silnic. Místním pak policie doporučila se regionu vyhnout. Úřady také vyzvaly obyvatele australského hlavního města, aby se schovali do bezpečí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy