Chevrolet Cruze

27. 7. 2010 16:54
Chevrolet Cruze je vůz nižší střední třídy.
Chevrolet Cruze
Chevrolet Cruze | Foto: Chevrolet

Vůz nižší střední třídy Chevrolet Cruze se vyrábí od roku 2002. Do konce roku 2004 se jmenoval Daewoo Lacetti, pak byl přejmenován na Chevrolet Lacetti.

Délka: 460 cm
Výška: 148 cm
Šířka: 179 cm
Objem kufru: 450 litrů
Motory:
Benzínové 1,6 a 1,8; 113 a 141 koní
Dieselové 2,0 125 nebo 150 koní
Maximální rychlost: 210 km/h

Nejbližšího prodejce vozidel Chevrolet naleznete v katalogu firem Najisto.cz.

 

Právě se děje

před 18 minutami

Vedení libereckých technických služeb podle auditu manipulovalo výnosy, část dozorčí rady rezignovala.

Vážné chyby odhalil v Technických službách města Liberce (TSML) audit, který si objednala dozorčí rada. Auditoři podezřívají vedení městské akciové společnosti ze záměrné manipulace s výnosy, odhalili například nákup strojů, které firma nevyužívá, roční odměny vyplácené několikrát do roka. Některé zakázky pro město dělala firma za dva až čtyřikrát vyšší ceny než pro jiné klienty. Část dozorčí rady firmy kvůli tomu rezignovala, uvedla dnešní Mladá fronta Dnes. 

Představenstvo TSML závěry kontroly, která se týkala hospodaření v letech 2017 a 2018, odmítá. Auditory vyzvalo, aby zprávu přepracovali, jinak podá podnět ke Komoře auditorů. 

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Venezuelská vláda obvinila opozici v čele s Guaidóem z "krvavého spiknutí"

Venezuelský prezident Nicolás Maduro v neděli označil za vůdce povstání opoziční lídry Juana Guaidóa a Leopolda Lópeze, neřekl ale, zda se zatykače týkají i jich. Do spiknutí byl podle Madura zapleten i americký diplomat. Guaidó, jehož přes padesát zemí, včetně USA, letos uznalo za dočasného prezidenta Venezuely, označil obvinění ze spiknutí za další Madurovu vymyšlenou historku.

O odhalení "teroristického spiknutí" informovala vláda autoritářského prezidenta Madura v sobotu. Podle ní měla skupina přepadnout tuto neděli dvě vojenské posádky a "vyvolat násilnosti v šesti státech (venezuelské federace)". V neděli Maduro prohlásil, že za tímto komplotem byl Guaidó, López a opět také americká a kolumbijská vláda.

Zdroj: ČTK
Další zprávy