Audi Q7

27. 7. 2010 18:04
Velké SUV spadající do vyšší třídy.
Audi Q7.
Audi Q7. | Foto: Reuters

Velké SUV spadá do vyšší, případě luxusní třídy. Prvně se světu ukázalo v roce 2005. Má samozřejmě pohon všech kol. Pod kapotu se montují pouze šesti a osmiválcové motory.

Délka: 509 cm
Šířka: 198,5 cm
Výška: 174 cm
Zavazadlový prostor: 775 litrů
Motory:
Benzinové: 3,6 V6 (280 koní) a 4,2 V8 (350 koní)
Dieselové: 3,0 TDI (240 koní) až 6,0 TDI V12 – 500 koní
Max. rychlost: 250 km/hod

Nejbližšího prodejce vozidel Audi naleznete v katalogu firem Najisto.cz.

 

Právě se děje

před 25 minutami

Ministři mají interpelace "na salámu", stěžuje si opozice. Vondráček se na ně kvůli docházce obrátí

Předseda sněmovny Radek Vondráček z vládního hnutí ANO se chce obrátit na vládu a jednat s ní o docházce ministrů na sněmovní interpelace. Řekl to při čtvrtečních interpelacích v reakci na stížnosti předsedkyně opoziční TOP 09 Markéty Pekarové Adamové. Adamové vadili chybějící ministři a prohlásila, že většina vlády má sněmovnu "na salámu".

"Chtěla bych vás tedy požádat pane předsedo sněmovny, aby, byť už se chýlíme ke konci volebního období a možná někteří ministři už si balí, tak aby opravdu nezanedbávali tuto svoji povinnost, abyste je k tomu vyzval jako jejich stranický kolega a aby se zkrátka nedělo to, že má většina vlády, ani ne polovina, ale většina vlády Poslaneckou sněmovnu na salámu," prohlásila předsedkyně TOP 09.

"Já těch stranických kolegů ve vládě moc nemám, možná jenom tak tři. Ale ujišťuji vás o tom, že se mi to taky nelíbí, že tady nejsou. Takže slibuji, že se obrátím na vládu, abychom ty interpelace nějakým způsobem řešili důstojnou formou," reagoval Vondráček.

Zdroj: ČTK
Další zprávy