Audi A4

27. 7. 2010 15:24
Audi A4 je model střední třídy. Nejnovější je čtvrtá generace tohoto vozu, která se vyrábí od roku 2008.
Audi A4
Audi A4 | Foto: Radek Pecák

Oblíbený model střední třídy se v současné podobě existuje od podzimu 2007. Prodává se také jako kombík . Tato varianta se v případě automobilky Audi nazývá Avant. Nejvýkonnější je opět varianta S4. Na přání je možno mít pohon všech kol či dokonce lehce terénní variantu allroad.

Délka: 470 cm
Šířka: 182,5 cm
Výška: 143 cm
Objem zavazadlového prostoru:
480 litrů, kombi 490
Motory:
Benzinové: od 1,8 TSI (120 koní) až po 3,0 V6 (333 koní). Tento motor je pod kapotou S4.
Dieselové: 2,0 TDI až 3,0 TDI (výkony od 120 do 239 koní)
Max. rychlost: 250 km/h

Nejbližšího prodejce vozidel Audi naleznete v katalogu firem Najisto.cz.

 

Právě se děje

před 36 minutami

Poslance Volného si kvůli příspěvku na Facebooku předvolá policie

Nezařazeného poslance Lubomíra Volného, původně zvoleného za SPD, si policie předvolá k podání vysvětlení kvůli příspěvku na jeho facebookovém profilu. V něm stojí, že se připravuje plán na diskreditaci ivermektinu, což je experimentální lék proti covidu. Součástí spiknutí má být podle jeho příspěvku vražda několika pacientů. Policejní mluvčí Kateřina Rendlová serveru Seznam Zprávy sdělila, že se Volný mohl podle policie dopustit trestného činu šíření poplašné zprávy.

"Podle mých informaci se připravuje plán na diskreditaci ivermektinu pomocí úmrtí (tedy vraždy) několika pacientů, kteří jej budou užívat," napsal Volný do příspěvku na Facebooku.

Policie na Twitteru v úterý uvedla, že si pisatele předvolává k podání vysvětlení. "Kdo se hodnověrným způsobem dozví, že někdo připravuje některý z vyjmenovaných trestných činů, včetně vraždy, a tento čin nepřekazí nebo neoznámí, může se sám dopustit trestného činu. Pokud tyto informace nemá a pouze je šíří, platí totéž. Pisatele předvoláváme k podání vysvětlení," uvedla policie. 

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Poslanci opět přerušili schvalování zákona ke stavbě Dukovan

Sněmovna ve středu opětovně přerušila schvalování zákona ke stavbě nového bloku dukovanské elektrárny. Vynutila si to opozice, chce uzákonit bezpečnostní záruky výběrového řízení na dodavatele stavby nebo stanovit její maximální cenu. Přerušení si vyžádala TOP 09, která požádala o prověření pravidel omezení řečnické doby právníky dolní komory. Sněmovna se má znovu sejít po poledni.

Zdroj: ČTK
Další zprávy