reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Vždy čerstvá a podle vašeho gusta. Dokonalá káva pro každý váš den

Na oblíbené cappuccino s hustou mléčnou pěnou obvykle chodí většina z nás do kavárny. Jenže, co když na něj dostanete chuť doma? Řešením je plně automatický kávovar. Už nad koupí takového přístroje uvažujete, ale stále nevíte, zda ano, či ne a jaký?

Příprava kávy s takovým přístrojem je snadná. Naplníte zásobník vodou, nasypete kávová zrna, stisknete tlačítko, přiložíte šálek a za chvilku už v šálku voní vaše oblíbená káva. S novým plnoautomatickým kávovarem Philips 5000 LatteGo si čerstvě umletou kávu připravíte nejen snadno a rychle, ale i bez zdlouhavé údržby. Kávovar jedním stisknutím tlačítka zvládne připravit 6 typů káv od espressa po nadýchané cappuccino a k tomu i našlehané mléko, se kterým dětem připravíte skvělé kakao.

Sametová mléčná pěna

Jednotlivé plnoautomatické kávovary se mezi sebou liší právě i způsobem přípravy mléčné pěny. A přiznejme si, že téměř každý z nás si rád dopřeje právě bohaté cappuccino či latte. V tomhle ohledu se na Philips 5000 LatteGo můžete spolehnout. Jeho inovativní mléčný systém vytvoří bohatou pěnu stiskem tlačítka.

To hlavní, v čem je jiný, je však jeho unikátní konstrukce. U většiny mléčných systémů nemáte přípravu pěny plně pod kontrolou a jejich údržba zaručující hygieničnost další přípravy může být náročná. Představa usazených zbytků mléka v různých částech přístroje není úplně příjemná. S napěňovací nádobkou LatteGo můžete všechny tyto obavy pustit z hlavy. Skládá se pouze ze 2 dílů a celý proces napěňování probíhá pouze a právě v této nádobce vně kávovaru. Žádné hadičky, žádné díly uvnitř přístroje. Vše naprosto hygienické. LatteGo je mléčné řešení s nejrychlejším čištěním na trhu. Po použití stačí oba díly jen propláchnout pod tekoucí vodou. Své latte si tak můžete dopřát opravdu kdykoliv.

Přesně podle vaší chuti

Přestože kávovar udělá téměř vše za vás, na výslednou kvalitu nápoje máte vliv i vy. S Philips 5000 LatteGo si svou kávu můžete doladit, jak si přejete. Nastavit si můžete hrubost mletí zrn, sílu nápoje, jeho objem i teplotu. Ideální kombinaci si pak uložíte a každý další šálek bude přesně podle vašeho gusta. O mletí zrn se pak starají kvalitní keramické mlýnky. Díky nim bude každá káva připravena tak, aby bylo plně zachováno aroma a chuť vámi vybraných zrn.

Téměř bez údržby

Philips jako vždy přináší řadu nových technologií, které se snaží vám zjednodušit jak použití, tak i následnou údržbu, a to se mu povedlo i v případě Philips 5000 LatteGo. Patentovaný vodní filtr AquaClean zabraňuje usazování vodního kamene, což znamená, že při pravidelné výměně filtru nemusíte odstraňovat z přístroje vodní kámen až do 5000* šálků. Přístroj se také sám po každém použití propláchne. A spařovací jednotku, srdce každého kávovaru, snadno vyjmete a opláchnete vodou, stejně tak jako právě tu nádobku na přípravu mléka.

Více na www.philips.cz/lattego.

*Skutečný počet šálků závisí na zvolených variantách kávy a frekvenci mytí a čištění.

autor: komerční článek | 23. 11. 2018 14:30

Advertisement
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama