reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Vyzrajte nad chřipkou a nachlazením díky účinné přírodní síle

Foto: archiv EPAM
Zima bohužel často bývá ve znamení nejrůznějších onemocnění. Zkuste jim uniknout za pomoci unikátní tibetské přírodní receptury prověřené jak tisíciletími zkušeností lidstva, tak desetiletími novodobého výzkumu.

Vracíme se k tomu, co je přirozené a osvědčené. Světová zdravotnická organizace potvrdila, že čím dál vyšší procento populace důvěřuje přírodním léčivům více než syntetickým produktům farmaceutického průmyslu. Není divu. Vůči přípravkům, které byly doposud v hojné míře v boji proti chřipce a nachlazení užívány, jsou už snad viry rezistentní. Nebo to tak alespoň vypadá. Jak si jinak vysvětlit, že léky, které doposud zabíraly, už s vaší nemocí nezatočí? A tak lidé v hojné míře znovuobjevují generacemi prověřené působení bylin. Pomůžou, a navíc zbytečně nezatíží organismus. Samozřejmě nejsou všemocné, v závažnějších případech je nutné využít běžná léčiva. Jako prevence však fungují více než spolehlivě. Pokud se tedy chcete letos obloukem vyhnout horečkám, kapesníkům, plnému nosu, kašli a dalším potížím, vyzkoušejte EPAM. 

Prapodstatou přípravků tibetské medicíny známých pod označením EPAM je 2500 let stará receptura elixíru života, která byla objevena v tibetském traktátu. Byla podrobena důkladnému zkoumání a na jejím základě vyvinuty preparáty léčící různé skupiny onemocnění. Nosnou bází všech přípravků EPAM jsou vysoce kvalitní propolis a mumio. Dle požadovaného účinku jsou tyto i samy o sobě léčivé látky obohaceny výtažky z 10 až 21 léčivých rostlin. Například eleuterokokem, ženšenem, echinaceou, jinanem dvoulaločným (ginkgo), kozlíkem, látkami z výhonků a semen borovic, smrků a jedlí, mátou, mateřídouškou, aloe, heřmánkem, muškátovým oříškem, lékořicí, omanem, řebříčkem… Při výrobě extraktů se používají zejména pupeny a výhonky, v nichž je obsaženo nejvíce účinných látek. Vesměs pocházejí z rostlin pěstovaných v České republice. Vyrostly ve stejných podmínkách jako my, a proto jsou pro náš organismus nejvhodnější. Sběr probíhá v období jejich největší síly, čemuž odpovídá i účinek.

V čem vlastně tkví působení Epamu? Stručně řečeno v obnovování struktury poničených buněk, potažmo orgánů, jednotlivých soustav a celého organismu. Proces neskončí, dokud nejsou všechny poškozené buňky v pořádku a zničené nenahradí nové. Výsledkem je tedy kompletní ozdravení. Natolik komplexní terapie samozřejmě vyžaduje čas. Čím více byly orgány poškozeny, o to delší doba je třeba na jejich obnovu. Proto lékaři doporučují užívat Epam dlouhodobě. Jen tak dopřejete svému tělu k revitalizaci tolik času, kolik potřebuje.

Osvědčeným a stále vyhledávanějším preparátem proti chřipce a nachlazení je  Epam 20. Jedná se o silný biostimulátor, který dokáže ochránit před nákazou. V případě, že už jste onemocněli, průběh chřipky citelně zmírní. Uživatelé potvrzují, že když v době nemoci brali Epam 20, dostali se zpátky do formy jednoznačně rychleji, než když se léčili jinými přípravky. Pro ještě vyšší účinek je doporučeno kombinovat "dvacítku" s Epamy 20C a 20D, které působí antioxidačně, posilují imunitu, urychlují rekonvalescenci, a dokonce posilují organismus při extrémním fyzickém či psychickém vypětí. A toho je v závěru roku více než dost. Nenechte se předsvátečním nasazením oslabit, obrňte se proti virům přírodními štíty a konečně si užijte zimu bez zbytečných zdravotních komplikací.

Více o terapii EPAM a jejích přípravcích se dozvíte na webových stránkách www.epam-active.cz nebo na tel. 603 923 123.

autor: komerční článek | 14. 12. 2017 10:45

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama