reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Vydejte se v zimě na dovolenou za teplem do exotiky!

Foto: Student Agency
Přemýšlíte o tom, že byste letos strávili část zimy nejraději v teple nebo jste zkrátka letní dovolenou prostě nestihli? Zažijte nezapomenutelné chvíle v exotice, budou vás hřát i po vašem návratu domů.

Exotickou stálicí posledních let je Thajsko, země mnoha tváří. Navštivte Phuket, kde můžete odpočívat na úchvatných plážích a zároveň si užívat rušného turistického života. Pokud byste se raději potápěli, doporučíme Vám ostrovy Phi Phi. Nádherný korálový útes a pláž Koh Similan vás ukolébají k vnitřnímu klidu. A pokud toužíte i po klidu vnějším, vyberte si ke své dovolené ostrovy Krabi. Potřebujete se o výběru poradit? Obraťte se na odborníky z dovolena.cz.

Bílý písek na plážích a typicky exotická scenérie - to jsou Maledivy. Devatenáct korálových atolů v Indickém oceánu sloužilo k odpočinku už i arabským obchodníkům při jejich dalekých cestách před více než dvěma tisíci lety a od těch dob svůj půvab Maledivy neztratily. Ostrovy jsou doslova rájem na zemi, se svými bělostnými plážemi ve spojení s vynikajícím servisem hotelových rezortů tvoří ideální podmínky pro dovolenou. Šnorchlujte, potápějte se, pozorujte delfíny, dejte si masáž…

Navštívit ostrov Mauricius, ze kterého pochází nejspíš nejznámější poštovní známka na světě, je díky portálu dovolena.cz snadné. Můžete si totiž vybrat z nabídky jak českých, tak německých cestovních kanceláří, takže zaručujeme, že pojedete na dovolenou přesně podle vašich představ. Na Mauricius se vypravte od konce března do konce listopadu, to je klima nejpříznivější a vyhnete se hlavní sezóně. A těm, kteří plánují svatbu na některé z přenádherných pláží, můžeme Mauricius jen doporučit.

Ještě jste nebyli v Dominikánské republice? Tato perla Karibiku přímo vybízí ke strávení odpočinkové dovolené. Ať už si vyberete pobyt na pláži Bávaro v nejznámějším letovisku Punta Cana, pobyt v klidnějším Samaná či dovolenou s dětmi v Boca Chica - budete vždy spokojeni. Letošní hurikány Dominikánskou republiku naštěstí jen "pozlobily", takže neváhejte a pobyt v některém z úžasných letovisek si v období od listopadu do května rezervujte již nyní.

Pokud jsme vás k dovolené v exotice navnadili, klikněte na www.dovolena.cz a vyberte si, kam pojedete vy!

autor: Student Agency | 25. 9. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama