reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Všechny výdaje za domácnost můžete mít konečně Pod jednou střechou

Se službou Pod jednou střechou si sloučíte platby za jednotlivé služby v domácnosti do jedné a ještě ušetříte. Zároveň na jednom telefonním čísle vyřešíte veškeré související problémy, ať už vás zlobí internet nebo nefunguje elektřina.

Průměrná česká domácnost má mnoho trvalých příkazů na platby za služby, které jsou v dnešní době nezbytné. Elektřina, plyn, internet, televize, telefon, voda, topení, často také pojištění a různé další poplatky. A ke každé z těchto služeb se většinou váže také spousta různých dokumentů, nastavování a hlídání optimálních dodavatelů. Není se tak čemu divit, že na otázku jaké jsou celkové měsíční náklady na domácnost není většina lidí schopná okamžitě odpovědět.

Na tento nedostatek reaguje služba Pod jednou střechou, která nabízí sloučení veškerých služeb domácnosti do jedné měsíční platby. Zákazníkům navíc poskytuje veškeré služby pod jednou smlouvou a jedním telefonním číslem, na kterém si zákazníci mohou vyřídit veškeré související náležitosti a řešit případné dotazy. Pod jednou střechou tak může být jediným koncovým dodavatelem pro všechny služby v domácnosti.

Velkou výhodou je také cena. Díky množstevním slevám je Pod jednou střechou schopné svým zákazníkům nabídnout nejnižší cenu na trhu za uvedené služby při zachování stejné kvality. Další významnou výhodou je pohodlí. Stačí poslat jen jednu platbu a už se nemusíte o nic starat a jen si užívat domácí pohodu.

Pokud chcete vědět víc, podívejte se na webové stránky. Služba Pod jednou střechou je zcela zdarma, takže není důvod proč ji nevyzkoušet.

autor: komerční článek | 20. 4. 2018 13:11

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama