Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Vsaďte si nově s přáteli skupinovou sázku Sportky a Eurojackpotu

komerční článek
20. 7. 2021 12:49
Loterní společnost Sazka spouští novinku s názvem Skupinové sázení.
Foto: komerční článek

Skupinové sázení dává možnost poskládat tiket s přáteli, kolegy v práci anebo se koupí podílu můžete připojit k již vytvořené sázence. Skupinové sázenky lze vsadit ve Sportce a Eurojackpotu, a to pouze online na stránkách Sazky nebo v mobilní aplikaci pro Android i iOS.

V rámci Skupinového sázení se vždy skládáte na plný tiket včetně doplňkových her. V případě, že uhodnete správnou kombinaci tažených čísel, si budete dělit Superjackpot Sportky nebo jackpot v Eurojackpotu podle počtu zakoupených podílů ve skupinové sázence. Můžete si tak rozdělit až miliardové výhry. 

Volíte počet sloupců, výši vkladu i podíl

A jak Skupinové sázení vypadá v praxi? Pokud vytváříte novou sázenku, nejprve vybíráte počet vsazených sloupců, ale také cenu, velikost minimálního vkladu a počet podílů. V obou loteriích jsou velikosti tiketu, z nichž vybíráte, označeny od S do XXL s tím, že čím větší sázenka, tím víc sloupečků je ve hře.

Dále volíte, jestli půjde o soukromou sázenku pro vás a vaše přátele a známé, kterou můžete sdílet skrze e-mail nebo sociální sítě. Nebo veřejnou, ke které se na Tržišti sázenek mohou přidat i neznámí hráči. Podrobný návod, jak na Skupinové sázení, najdete ve videu na tomto odkazu.

Skupinová sázenka se vsadí v momentě, kdy jsou zakoupené všechny dostupné podíly. Svůj podíl můžete v průběhu čekání na naplnění navýšit nebo ji sdílet s přáteli a urychlit tak její vsazení. V případě, že by se skupinová sázenka přesto nenaplnila a nevsadila, peníze vám budou vráceny na herní účet a vy je tak můžete investovat třeba do další skupinové sázenky. 

Více sloupců, více šancí, vice výher

Čím více vsadíte sloupečků, tím vyšší pravděpodobnost, že právě na vaší sázence bude správná kombinace čísel. Skupinové sázení je tak skvělou volbou i ve chvíli, kdy je parta sázejících opravdu velká. Díky tomu si totiž můžete vybrat takovou skupinovou sázenku, kterou budete moct sdílet se všemi vašimi kamarády nebo kolegy.

Pro Skupinové sázení je nutná registrace na stránkách Sazky. Zabere ale jen pár minut a lze udělat i z pohodlí domova. Registraci už máte? Poté můžete hned teď novinku vyzkoušet! Pro Skupinovou sázku Sportky klikněte na tento odkaz. Skupinovou sázku Eurojackpotu pak najdete zde.

Finští milionáři 

Pamatujete si, jak před časem obletěla svět novinka o jednom malém finském městečku, ve kterém je největší koncentrace milionářů? Jedná se o Siilinjärvi, jehož český překlad zní Ježkovo jezero. Tady si společně vsadilo hned padesát přátel. Volba padla na loterii Eurojackpot, ve které se tehdy hrálo o maximální jackpot ve výši 2,38 miliardy korun.

Každý z padesátky sázejících přispěl na společnou sázku částkou 10 eur, tedy zhruba 250 Kč. Díky tomu si skupina mohla nakoupit sázenku dohromady v hodnotě 12,5 tisíce korun, to znamená mnohem více sloupců, než kdyby sázel každý z nich zvlášť. A tahle taktika se jim vyplatila víc než královsky, když poté, co uhodli všechna tažená čísla, každý člen syndikátu získal 47,6 milionu korun.

 

Právě se děje

před 34 minutami

Na Českokrumlovsku se srazilo na přejezdu auto s vlakem, zranili se tři lidé

Při srážce automobilu s vlakem u Holubova na Českokrumlovsku se zranili dospělý člověk a dvě děti z auta. Záchranáři je převezli do nemocnice. Podle prvotních informací řidič auta vjel na přejezd i přes výstražné znamení. Novináře o tom informovala ve zprávě mluvčí jihočeské policie Štěpánka Schwarzová.

"Na místě záchranáři ošetřovali tři zraněné osoby: Muž musel být v rámci poskytnutí akutní přednemocniční péče napojen na umělou plicní ventilaci a ze závažnými mnohačetnými poraněními převezen ve stabilním stavu na anesteziologicko-resuscitační oddělení Nemocnice České Budějovice," uvedla mluvčí jihočeských záchranářů Zuzana Fajtlová. Dodala, že o zdravotním stavu dětí nelze poskytnout detailní informace kvůli jejich věku.

Ve vlaku cestovalo přibližně 45 lidí. Nehoda se stala po 14:00 na železniční trase mezi Českými Budějovicemi a Černým Křížem. Provoz na trati je vdaném úseku podle odhadů Českých drah minimálně do 17:00 přerušen.

Zdroj: ČTK
Další zprávy