Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Vánoce za časů korony vyřešíte z domova a ještě k tomu výhodně. Jak na to?

komerční článek
23. 11. 2020 11:07
Letošní vánoční svátky budou trochu jiné v porovnání s minulými léty. Budeme muset ještě více nakupovat online. To ale v žádném případě nemusí být špatné řešení. Možná dokonce pořídíte všechno potřebné ještě za nižší a výhodnější ceny. A jak to udělat? Základní pravidlo spočívá v tom, že vám nesmí uniknout žádná slevová akce. Konkrétní návod najdete dále v článku.
Vánoce za časů korony vyřešíte z domova a ještě k tomu výhodně. Jak na to?
Vánoce za časů korony vyřešíte z domova a ještě k tomu výhodně. Jak na to? | Foto: komerční článek

Jak jednoduše zvládnout online nakupování?

Nakupování přes internet už dávno není výsadou mladé generace. Stále více starších lidí klidně i v důchodovém věku již běžně umí používat počítač a chytré mobilní telefony. Internetové online nakupování totiž nabízí mnoho výhod, které stojí za to využít. V první řadě ušetříte čas a nervy z dlouhých front. Dalším bonusem je mnohdy výrazně bohatší sortiment v porovnání s obchodem.

Výběr důvěryhodného internetového obchodu

Předpokladem úspěšného nakupování na internetu je výběr toho správného e-shopu. Dobrým ukazatelem jsou recenze a hodnocení předchozích nakupujících. Velmi pomůže také výběr několika platebních metod, kdy se můžete rozhodnout mezi platbou předem a na dobírku až po doručení zboží.

S objednáváním určitě nečekejte na poslední chvíle. Letošní vánoční svátky totiž skutečně budou jiné, což může způsobit přetížené dopravce a pomalejší doručování objednávek.

Využívejte slevové akce, jako je Black Friday 2020

Aby bylo online nakupování ještě příjemnější a hlavně výhodnější, vyplatí se využívat nejrůznější slevové akce. Tou největší v časech před vánočními svátky je rozhodně Black Friday 2020. V tomto čase ke konci listopadu se totiž jednotlivé e-shopy předhání v tom, kdo nakupujícím nabídne výraznější slevy. Takže na tom ušetříte a pohodlně pořídíte všechno potřebné pro sebe i dárky pro své blízké.

 

Právě se děje

před 3 minutami

V Kábulu byly zastřeleny dvě soudkyně nejvyššího soudu

V Kábulu byly dnes ráno zastřeleny dvě soudkyně, které pracovaly u afghánského nejvyššího soudu. Informovala o tom agentura AFP. Podobné cílené útoky otřásají afghánským hlavním městem už několik měsíců.

"Dnes ráno ozbrojení muži zaútočili na vůz zaměstnankyň nejvyššího soudu," uvedl mluvčí soudu Ahmad Fahím Kauím. Upřesnil, že ženy byly zavražděny při cestě do práce.

Zdroj: ČTK
před 4 minutami

Bilance obětí pátečního zemětřesení v Indonésii vystoupila na 56

Zemětřesení, které v pátek zasáhlo indonéský ostrov Sulawesi, si vyžádalo nejméně 56 mrtvých a 820 zraněných. Aktualizovanou bilanci obětí zveřejnil indonéský úřad pro řešení následků přírodních katastrof.

Zhruba 15 tisíc lidí zemětřesení o síle 6,2 stupně přimělo opustit své domovy. Někteří z nich se uchýlili do hor, zatímco jiní do přeplněných evakuačních center.

Šéfka indonéské meteorologické, klimatologické a geofyzikální agentury Dwikorita Karnawatiová uvedla, že další zemětřesení v regionu by mohlo vyvolat vlnu cunami. Doplnila, že podle předpovědí pro nadcházející týdny se Indonésie bude dál potýkat s extrémním počasím.

Zdroj: ČTK
Další zprávy