reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Užijte si skvělé léto s EA Hotels!

Chcete mít na letošní léto jen ty nejlepší vzpomínky? Vyberte si tuzemskou dovolenou a nechte se inspirovat nabídkou speciálních pobytů hotelového řetězce EA Hotels. Hotely, resorty a penziony EA Hotels se nacházejí v nejatraktivnějších lokalitách napříč celou Českou republikou.

EA Zámecký hotel Hrubá Skála v Českém ráji

Český ráj je ideálním místem pro všechny generace. Zamiluje si ho každý, kdo má rád nádhernou přírodu, skalní města s vyhlídkami, romantická údolí a koupání v rybníku. K předním symbolům Českého ráje patří Zámek Hrubá Skála. Přímo v jeho prostorách EA Hotels provozuje čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí stylové ubytování, restauraci a unikátní wellness centrum s relaxačním prostorem přímo ve Skalním městě. Na hotelových stránkách www.hrubaskala.cz naleznete nejaktuálnější, cenově zajímavé balíčky dlouhodobých i krátkodobých pobytů.

Mezititulek: EA Hotel Kraskov u Sečské přehrady

Wellness centrum s finskou saunou, pára, odpočinková zóna, masáže, kosmetika, whirlpool pro 6 a 4 osoby, vnitřní bazén, venkovní bazén, fitness koutek, venkovní posilovna pro dospělé, dva tenisové kurty, outdoorové a indoorové hřiště na nohejbal, volejbal, florbal, basketbal, badminton, beach volejbal, pétanque, kulečník, dětské hřiště, horolezecká stěna, minigolf, venkovní kuželky, bowling, půjčovna kol a loděk… Při výčtu všech služeb, které EA Hotel Kraskov nabízí, není potřeba uvádět víc důvodů, proč se k Sečské přehradě vydat. Nudit se zde rozhodně nebudete! Nabídku pobytových balíčků v EA Hotelu Kraskov najdete na adrese www.hotelkraskov.cz.

EA Hotel Jessenius Karlových Varech    

Letní Karlovy Vary, to není pouze filmový festival. Ve Varech to žije neustále a letní dny zde patří k těm nejkrásnějším. EA Hotel Jessenius je spolu s pěti dalšími dependancemi  EA Hotel Mozart, EA Hotel ElefantEA Hotel Esplanade I a II a EA Esplanade Apartmány ideálně umístěn přímo na lázeňské kolonádě. Nabízí komfortní ubytování, restaurace, vlastní balneoprovoz se širokou nabídkou procedur a léčebných metod, služby hotelového lékaře, masáže, elektroterapii, termoterapii, inhalace a koupele v minerální vodě. Přejete-li si letní relaxaci a odpočinek? Doporučujeme speciální pobytové balíčky na www.hoteljessenius.cz.

Šumavský EA Horský hotel Hájenka & EA Aparmány Na Filipce

Šumava nabízí jedinečné podmínky k prožití dovolené plné zážitků.  Je ideálním místem pro všechny, kteří si přejí dovolenou v nedotčené přírodě s čistým vzduchem, mezi lesy a čirými jezery.  EA Horský hotel Hájenka & EA Aparmány Na Filipce jsou od sebe vzdáleny necelých 400 metrů a nachází se ve Filipově Huti, která je částí obce Modrava. Jižní svahy hory Sokol a údolí Filipohuťského potoka nabízí úchvatné přírodní scenérie. Pokud se nevydáte na výlet a zůstanete na hotelu, můžete ochutnat výbornou kuchyni, užít si wellness centrum s fitness koutkem a děti jistě potěší venkovní dětské hřiště. Více se o hotelu a speciálních nabídkách dozvíte na www.hotelhajenka.cz.

Kompletní nabídku pobytových balíčků EA Hotels najdete na www.euroagentur.com/cz/specialni-nabidky.

autor: EA Hotels | 26. 4. 2018 11:14

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama