reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Uvařte si doma ze surovin, ze kterých připravují pokrmy šéfkuchaři v restauracích Pizza Coloseum

Foto: Coloniál Coloseum
Již pátým rokem si společnost Coloseum Restaurants s.r.o. sama dováží suroviny do restaurací Pizza Coloseum přímo z Itálie. Z počátku dováželi jen několik málo surovin, v současné době je to 95 % veškerých položek, které najdete na jídelním lístku. Dodavatele a jejich produkty si majitel společnosti, pan Jan Mužátko, osobně a pečlivě vybírá. Myšlenka otevřít si i vlastní obchod s italskými potravinami tak na sebe nenechala dlouho čekat.

Tři roky od vzniku myšlenky na vlastní prodejnu s italskými potravinami, se tento sen zrealizoval pod názvem Coloniál Coloseum. Najdete zde veškeré potraviny, ze kterých vaří kuchaři v restauracích Pizza Coloseum. Ať už salámy, maso, sýry, těstoviny, omáčky, olivové oleje, pečivo, olivy, nakládaná zelenina, káva, marmelády, sušenky, včetně široké nabídky italských vín, tak i hotová jídla a saláty, které jste si oblíbili v restauracích Pizza Coloseum.

Stejně tak, jako ve všech provozovaných restauracích, nabízejí bezlepkový sortiment celiakům, tak i v obchodech Colonial Coloseum můžete bezlepkové potraviny zakoupit. Obchod nabízí dvě řady potravin. Řadu Classic, kde naleznete kvalitní produkty za velmi výhodné ceny a řadu Gourmet, která nabízí špičkové zboží za velmi příjemné ceny.

Všechny výrobky, z obou prodávaných řad, které v obchodě naleznete, pocházejí z malých rodinných italských podniků, které mají téměř staletou tradici. Ve většině případů se jedná o ručně vyráběné potraviny, kdy při výrobě nejsou použity žádné konzervanty či chemikálie. I například procesy sušení probíhají stoprocentně přírodní cestou.

V červené řadě Classic naleznete produkty vysoké kvality, které znáte z restaurací Coloseum a které pochází od prověřených dodavatelů. Jedná se o tradiční společnosti vybavené těmi nejmodernějšími technologiemi. Nejen hosté restaurací Coloseum, ale teď už i zákazníci Coloniálu Coloseum mohou dostat prvotřídní zboží za velmi přijatelnou cenu.

Do černé řady Gourmet jsou zařazeny produkty nejvyšší, špičkové kvality, nejen pro opravdové labužníky. Dodavateli jsou rodinné italské firmy s letitou tradicí několikero generací. Ať už se jedná o výrobu salámů, sýrů nebo pěstovaní zeleniny, vždy předávají své umění z generace na generaci. Dbají zejména na ruční výrobu, ruční sklizeň, 100 % přírodní hnojiva a krmiva. Vše je připravováno nadstandardně pečlivě a s láskou. Např. těstoviny jsou dlouho a pomalu sušené a následně nakrájené bronzovými speciálními noži, uzeniny jsou zpracovávané výhradně ručně z toho nejkvalitnějšího masa.

Společnost Coloseum Restaurant s.r.o. věří v úspěšnost tohoto projektu. A podle zájmu - necelé tři měsíce po otevření - oprávněně. Vyplývá to z volby a znalosti sortimentu, který nabízejí a z dobré orientace v oblasti trendů na italském trhu. Prodejna nabízí také rozvážku potravin domů, při nákupu nad 5.000,- Kč zdarma.

Také si jako společnost vlastnící restaurace dobře uvědomují, že se požadavky hostů a zákazníků významně změnily. Lidé jsou mnohem víc zcestovalí a náročnější na kvalitu. Tak jako mimopražské pobočky restaurací Pizza Coloseum nabízí pan Mužátko v rámci frenčízingu, má stejný záměr i s Coloniálem Coloseum. Ten mohou frenčízanti získat i v Praze. A co získají? Zavedené jméno, rady s výběrem místa a spočítání nákladů na zařízení. Bude vám připraven profesionální architektonický a technologický projekt, včetně realizace. Bude pro vás proškolen personál ve zbožíznalectví i způsobu prodeje. Jedná se o stále častější a moderní formu podnikání. Ať už se jedná o obchody nebo gastro podniky. A dá se říct, že franšízing dnes patří k emancipaci podnikání.

Více informací a celý sortiment naleznete na www.colonialcoloseum.cz.

autor: Coloniál Coloseum | 22. 6. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama