reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Unikátní hřejivé termály, nová wellness a novinky z Podhájske

Slovenské „Mrtvé moře“ s unikátní léčivou vodou dnes už většina Čechů zřejmě vyzkoušela na vlastní kůži. Kdo vyzkoušel, vrací se. Proč?

Termální voda v Podhájské má vysoký obsah léčivých minerálů a viditelně pomáhá na řadu zdravotních obtíží, např. pohybového aparátu, respirační, kožní a cévní onemocnění, štítnou žlázu,  urychluje regeneraci po úrazech, operacích či po velké fyzické a psychické zátěži. Kdo nevěří, ať …

Termální koupaliště spravuje obec a ta získané peníze vrací zpět k lidem. Stále se tu buduje.
Před pár lety bylo dokončeno wellness centrum Aquamarin s vodopádem, divokou řekou, vodním barem, tropickým tunelem, vodním peklem, ledopádem atd. Čerstvými novinkami jsou také obří tobogány, dětský vodní svět, super dětské hřiště a outdoor fitness. V listopadu 2016 se bude otevírat krytý plavecký bazén a v létě 2017 bazén s vlnobitím. 

Kde se vzaly na Podhájské „Římské lázně“ ?
Majitelé penzionů Energy I a II takto pojmenovali další nedávno otevřené veřejně přístupné wellness centrum s termální vodou, tentokrát v antickém stylu. Otevřené je celoročně (i během odstávky koupaliště). Vnitřní termální bazény s tryskami a komfort všech služeb pod jednou střechou jsou jedinečnou výhodou penzionů Energy.

Cestovat s cestovní kanceláří nebo bez ?
Základní rozdíl mezi pobyty s cestovkou a bez je ve službách zahrnutých v ceně. Pobyty s cestovní kanceláří jsou kompletním balíčkem - doprava z mnoha míst v ČR, ubytování, strava, delegát a permanentka (zatímco zimní vstupné je na hodiny, od cestovky dostanete permanentku na celé dny pro celý pobyt). Například CK MTM tour, která se na celoroční pobyty v Podhájské specializuje, nabízí nejen ubytování přímo u koupaliště, ale v ceně pobytu je navíc také cvičení, přednášky, večery s vínem, konzultace s léčitelkami atd.

Termály teď na podzim či v zimě ?
Útěk před podzimním splínem do hřejivé náruče termálních lázní má něco do sebe. V chladných měsících roku je termální voda navíc nejúčinnější (méně ředěná). No a představte si bílou kulisu třeba na Silvestra, pomalu poletující vločky, kulichy na hlavě a nekonečnou horkou koupel na čerstvém vzduchu pod širým nebem ... Co vy na to ?

Více o dovolené v Podhájské …

Chci využít slevu na první moment na dovolenou v Podhájské.

Chci poslat tištěnou nabídku dovolené na Podhájskou.

autor: MTM Tour | 13. 10. 2016

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama