reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Učit se ušima, a navíc po tmě. Audiorevoluce v osobním rozvoji

Foto: AUDIOTÉKA.CZ
Naučné audioknihy táhnou, stávají se běžnou součástí života. Posluchači si začínají uvědomovat, že do osobního rozvoje je nikdo jiný tlačit nebude.

V počtu vydaných audioknih jsme na tom před okolním světem celkem pozadu. Jejich oblíbenost se zdaleka nevyrovná třeba USA, nebo Německu. Přesto se na domácí scéně pomaloučku, polehoučku otevírá nový fenomén - naučné audioknihy. Čemu vděčíme za takový nástup? Mají audioknihy své místo při sebevzdělávání?

Učit se, učit se, učit se! Když si odmyslíme ideologické zabarvení Leninova citátu, musíme přiznat, že na tom něco je. Samozřejmě, že se učíme celý život. Od školky, přes základku, až po nějaký papír potvrzující naši odbornou způsobilost.

Záběr je ovšem tak široký, že se při vhození do praktického života trochu topíme. Hledáme stéblo, kterého bychom se pevně chytili, našli pevnou půdu pod nohama a třeba se vydali proti proudu.

Know-how nahuštěné do sluchátek, pro každého

Kvalitní naučná audiokniha v mnoha situacích umí člověku hodit záchranný kruh, v osobním i pracovním životě. Je to dáno tím, že si posluchač může vybrat konkrétní téma, které ho zajímá. Do ucha si vpustí pouze podstatné informace osekané od balastu. Informace, které v danou chvíli potřebuje. Informace, které mu skutečně pomůžou udělat otočku o 180°.

Velký díl na oblibě naučných audioknih nese také současný boom technologií a změna životního stylu. Vždyť kdo dneska nemá chytrý telefon, jako kdyby nebyl. K tomu připočtěme uspěchanost a nedostatek času.

Přes všechny tyto překážky je cesta k osobnímu rozvoji otevřena všem. A nezáleží na věku, na dokončeném vzdělání. Ani na tom, jestli máme čas na přečtení dvou set stránkové knihy o startu podnikáním, jak zbohatnout, nebo jak se stát skvělým obchodníkem. Audioknihu si pustíte při výletě na kole, při práci na zahrádce, nebo před spaním. Kdykoliv.

Základním kamenem je chtít. Cestu už trochu vyšlapal někdo za vás - vydavatelé naučných audioknih, které si stačí stáhnout do mobilu a nasávat hodiny a hodiny mouder, tipů a rad od protřelých odborníků.

Jestli nevěříte, že to jde, poslechněte si ukázky audioknih zdarma. Žádné vydavatelství se vám jistě nebude snažit prodat zajíce v pytli.

Všechny vzdělávací audioknihy naleznete ve formátu mp3 na Audiotéce. Audioknihy poslouchejte a stahujte v mobilní aplikaci Audioteka.

autor: Progres Guru a Audiotéka.cz | 8. 6. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama