reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Trendy bydlení v roce 2018: Ve znamení návratu k přírodě i japonských inspirací

Foto: Modřanský Háj
Trendy v bydlení se proměňují, některé zůstávají, zatímco jiné již odnesl duch času. Ať již uvažujete o koupi nové nemovitosti, či chcete proměnit svoji stávající domácnost, aby váš domov nebyl tuctový, nechte si od nás poradit, co je v roce 2018 „IN“. Nabídneme vám pár tipů, které vám zaručí jedinečnost a originalitu.

V návaznosti na situaci na trhu s nemovitostmi lidé zvažují lokality, které budou dostupné jak finančně, tak i z hlediska vzdálenosti od centra metropole. V tomto směru vyhovuje oběma kritériím moderní nadčasový projekt Modřanský Háj.

Pokud byste rádi v roce 2018 oživili váš domov, držte se toho, co se vám líbí a navodí vnitřní klid a pohodu. Vyhněte se však 5 trendům loňského roku, které jsou již "OUT".

 • Kuchyně laděné výhradně do bílé barvy
 • Nerezová umyvadla
 • Akcent na jednu vybranou stěnu (křiklavá či kontrastní výmalba, či vyzdvižení konkrétního architektonického prvku)
 • Textové dekorace ve stylu WordArt
 • Industriální anebo rustikální prvek v jinak laděném bytě
TIP interiérové architektky Magdy Kinské:

TIP interiérové architektky Magdy Kinské:

"Modřanský Háj je ideální volbou pro všechny, kdo touží po komfortním bydlení v poklidné sousedské atmosféře, bezpečí a dostatku soukromí pro celou rodinu, přitom nedaleko centra metropole. Nabízí jim nadčasovou architekturu s osvěžujícími prvky, jako jsou balkony, terasy, střešní zahrady i zahrady náležející ke každé jednotce."

Rezidenční komplex Modřanský Háj situovaný v atraktivní lokalitě Prahy 12 poskytuje svým obyvatelům jedinečnou kombinaci světla, prostoru a zeleně. Jeho nabídka se před nedávnem rozšířila o 134 nových bytových jednotek nejrůznějších velikostí, 5 dvojvil, 16 rodinných domů, 17 pozemkových parcel s kompletní infrastrukturou a 3 prémiové vily s dispozicemi 5+1.

Milovníky přírody a sportu jistě okouzlí také okolí Modřanského Háje, kterému dominují lesy Modřanské rokle, a jež nabízí řadu možností pro sportovní, ale i společenské vyžití.

Více na www.modranskyhaj.cz.


A jaké tedy jsou trendy v bydlení pro rok 2018? Je to téma návratu k přírodě a přirozenosti a harmonii, kde spolu všechno ladí!

 • Přírodní akcenty - dekorativní předměty ze dřeva, přírodní materiály, kůže
 • Kameny - mramor, achát, alabastr či onyx - překvapivě mohou dodat interiéru originální nádech
 • Černobílé kombinace - černobílá klasika může vyrovnat barevné kontrasty jiných křiklavých stylů - ať už to budou záclony, povlečení, ubrusy anebo lněné tkaniny
 • Květinové vzory - v interiéru vyniknou, vytvoří svěží styl a budou fungovat i jako kontrast přírodních textur či neutrálních palet barev. Takto dosáhnete kombinace, která dodá pocit svěžesti a optimismu. Nemusíte doma navodit přímo atmosféru rozkvetlé louky, nicméně takové květy vlčích máků zaručeně vyniknou! Ať už na pohovce, anebo jako potisk v koupelně či na elektrickém spotřebiči.
 • Wabi-Sabi - japonské umění spatřující krásu v nedokonalostech. Po domácku vyrobená keramika, porcelán či neuhlazené lněné tkaniny mohou vytvořit pocit jedinečně originální - a zcela osobní estetiky.
 • Kokedama (mechová koule) - fenoménem pocházejícím z Japonska jsou zavěšené bylinky v květináčích obalených mechem. Nechte se inspirovat novodobou tradicí, která představuje alternativu k bonsajím a dodá vaší kuchyni nádech originality.

autor: Modřanský Háj | 24. 1. 2018 14:25

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama