reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Thriller, který se zakousne do hlavy a už nepustí

Příběh o odvrácené straně lásky. Milostný trojúhelník s tolika zákrutami, až se ptáte, zda náhodou nemá víc než tři strany. Psychothriller Ví o tobě.

Ví o tobě, thriller britské spisovatelky a scenáristky Sarah Pinborough, je temný příběh milostného trojúhelníku. Autorka drží čtenáře v trvalé nejistotě a napětí, jež nepoleví až do samotného konce.

LOUISE opustil manžel kvůli jiné, a tak se jediným mužem v jejím životě stal syn. Louise pracuje na poloviční úvazek, aby je uživila a zároveň mohli být spolu. Všechno se však změní, když se objeví DAVID, mladý, úspěšný a natolik okouzlující, že Louise nemůže uvěřit, že by o ni muž jako on nejenže mohl zavadit pohledem, ale že ho dokonce snad i přitahuje. To se ovšem dost zkomplikuje v okamžiku, kdy potká jeho ženu ADELE, překrásnou, elegantní a roztomilou bytost, z níž se rychle stane Louisina nová přítelkyně.

Manželé ji postupně vtahují do lepkavé pavučiny svého zdánlivě dokonalého vztahu. V tu chvíli ještě Louise ani v nejmenším netuší, jak zásadní roli sehraje. Stránku za stránkou Louise poznává, že v životě pohlednicového páru není všechno tak, jak se na první pohled zdá. Je skutečně Adele tak křehká a zranitelná, jak působí? Jaká tajemství oba skrývají a jak daleko zajdou, aby je uchránili před světem?

Autorka stvořila živé a věrohodné postavy z masa a kostí a svým jedinečným stylem i neuvěřitelnou zásobou zápletek dostává čtenáře stále hlouběji do víru dění, aby jim pak totálně přetočila svět. Sarah Pinborough je literární chameleon, zábavná i vnímavá, nenásilně opanovala ve svém prvním thrilleru říši fantazie a fikce. Kdykoliv si začnete myslet, že už jste všemu přišli na kloub a přesně víte, co bude dál, v další větě zjistíte, že nevíte vůbec nic. Při čtení zatoužíte hádat, jak kniha dopadne, ale jsme si téměř jisti, že se vám to nepovede.

Ví o tobě, vycházející v nakladatelství Metafora, je příběh o závislosti a sobectví, o temných tajemstvích, která se skrývají pod pozlátkem spokojených vztahů a nedostatku tolik potřebné upřímnosti. Nevěřte této knize, nevěřte tomuto příběhu, nevěřte ani sami sobě. A ať se děje cokoliv, #neprozradtekonec!

autor: nakladatelství Metafora | 5. 5. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama