reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Termín pro podání daňového přiznání je 3.4. S námi ho neprošvihnete! Že jsou svátky? Nevadí!

Přiznání si vytvoříte online, za 5 minut, anonymně a bez registrace.

Přiznání online zvládne i laik. Stačí postupně odpovídat na jednoduché otázky a zaškrtávat odpovědi, stejně tak, jako když vyplňujete jakýkoliv test. 

Je to stejně snadné jako vyplnit dotazník, a ještě Vás to bude bavit! Výpočet si můžete udělat zcela nezávazně. Výpočet daně je ZDARMA a vytváří se ve 2 krocích. Nejdříve vyplníte otázky týkající se vašich příjmů. V druhém kroku si uplatníte slevy a odpočty. Na závěr se vám zobrazí výsledek.

Kompletní přiznání je za symbolický poplatek a můžete si jej nechat zaslat emailem. Přiznání pak už jen vytisknete, podepíšete a podáte. Pro elektronické podání máme verzi v XML.

Podnikatelé si mohou vygenerovat i přehledy pro sociální a zdravotní pojištění.

Udělejte si daňové přiznání  na dane.aktualne.cz.

BEZSTRESU A BEZPOKUT.  Budete překvapeni, jak je vše snadné, rychlé a pohodlné.

Dárek navíc od Rogera! Trápí Vás dlouhá splatnost vašich faktur? Platí vám vaši partneři faktury s dlouhou splatností? Vytloukáte klín klínem, ty peníze vám chybí, ale nechcete z toho dělat vědu a řešit to půjčkami?  Díky iPlatbě od Rogera nemusíte čekat 30, 60 nebo dokonce 90 dní na úhradu faktury. 75 % její hodnoty dostanete uhrazenu do 3 dní po vystavení! Zbylých 25 % dostanete ihned poté co odběratel zaplatí. Jednoduše vyměňte nezaplacené faktury za hotovost. Vyzkoušejte to zdarma a pojďte do plusu! Podrobný návod a dárek od ROGERA získáte zde.

autor: komerční obsah | 29. 3. 2018 14:43

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama