Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Technologická událost roku: Sledujte představení nových mobilních zařízení od Samsung

13. 1. 2021 12:55
Již zítra, ve středu 14. ledna, se bude od 16.00 hodin konat jedna z největších technologiích událostí tohoto roku – Samung Unpacked. Minulé ročníky se odehrávaly v San Francisku, kam se sjeli novináři z celého světa, ale to letos není možné a událost musela být přizpůsobena současné situaci.
Foto: Samsung

Tento rok se tedy celé představení pro novináře a diváky odehraje online a můžete jej tak sledovat z pohodlí vašeho domova.

Tradičně se na Unpacked představují nové přírůstky vlajkových mobilních telefonů Galaxy, což bývá onou pověstnou třešničkou na dortu, ale i další neméně zajímavé produkty a příslušenství. O připravovaných zařízeních se mluví a píše od konce minulého roku, ale zatím nic není potvrzené a jsme si jistí, že se máme na co těšit.

Akci Unpacked můžete sledovat v přímém přenosu na www.samsung.cz, na facebookových stránkách Samsung či na Youtube kanále Samsung.

 

Právě se děje

před 11 minutami

Soud EU pozastavil českou žalobu kvůli neproplacené dotaci pro Agrofert, píše server

Žaloba, kterou Česko podalo na Evropskou komisi kvůli zablokované dotaci pro holding Agrofert se zatím odkládá. Napsal to server iRozhlas s odkazem na ministerstvo zahraničí. "Soudní řízení bude přerušeno až do okamžiku, kdy Evropská komise definitivně rozhodne, zda projekt, kterého se napadené rozhodnutí o pozastavení plateb týká, vyloučí z unijního financování, či nikoliv," sdělila serveru mluvčí resortu Zuzana Štíchová.

Zhruba 800 tisíc korun Brusel zatím odmítá proplatit kvůli možnému střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). 

Zdroj: Domácí
před 50 minutami

V Kábulu byly zastřeleny dvě soudkyně nejvyššího soudu

V Kábulu byly dnes ráno zastřeleny dvě soudkyně, které pracovaly u afghánského nejvyššího soudu. Informovala o tom agentura AFP. Podobné cílené útoky otřásají afghánským hlavním městem už několik měsíců.

"Dnes ráno ozbrojení muži zaútočili na vůz zaměstnankyň nejvyššího soudu," uvedl mluvčí soudu Ahmad Fahím Kauím. Upřesnil, že ženy byly zavražděny při cestě do práce.

Zdroj: ČTK
před 51 minutami

Bilance obětí pátečního zemětřesení v Indonésii vystoupila na 56

Zemětřesení, které v pátek zasáhlo indonéský ostrov Sulawesi, si vyžádalo nejméně 56 mrtvých a 820 zraněných. Aktualizovanou bilanci obětí zveřejnil indonéský úřad pro řešení následků přírodních katastrof.

Zhruba 15 tisíc lidí zemětřesení o síle 6,2 stupně přimělo opustit své domovy. Někteří z nich se uchýlili do hor, zatímco jiní do přeplněných evakuačních center.

Šéfka indonéské meteorologické, klimatologické a geofyzikální agentury Dwikorita Karnawatiová uvedla, že další zemětřesení v regionu by mohlo vyvolat vlnu cunami. Doplnila, že podle předpovědí pro nadcházející týdny se Indonésie bude dál potýkat s extrémním počasím.

Zdroj: ČTK
Další zprávy