


Bláznivý týden slavného golfisty. Večeře s Trumpem, pak bizarní zranění
Rory McIlroy řeší před prestižním turnajem PGA Championship bolestivé zranění nohy i pozornost kolem návštěvy Bílého domu. Přesto patří k favoritům.



Rory McIlroy řeší před prestižním turnajem PGA Championship bolestivé zranění nohy i pozornost kolem návštěvy Bílého domu. Přesto patří k favoritům.



Nejdřív fotbalová horečka, pak panika a smrt. Tragédie v Akkře, která se odehrála přesně před 25 lety, dodnes děsí Afriku i celý fotbalový svět.






Když si vaše dospívající dcera začne přivydělávat jako chůva v domácnosti vašeho kolegy, nejspíš nebudete předpokládat nic zlého. V případě Američanky Evelyn Hartleyové to ale skončilo tragédií. Z domu zmizela a dodnes není úplně jasné, co se s ní stalo. To nahrává jak konspiračním teoriím, tak fantazii filmařů.



Ukrajinským operativcům se podle serveru Militarnyi podařilo k ruským jednotkám dopravit tisíce vyhřívaných vložek do bot. Uvnitř na první pohled běžné výbavy do chladného počasí však na ruské vojáky čekalo nepříjemné překvapení.



Americký prezident Donald Trump si oblíbil kožené boty od amerického výrobce obuvi Florsheim a rozdává je členům svého kabinetu, poradcům, zákonodárcům i hostům, napsal deník The Wall Street Journal (WSJ).



Při lyžařských závodech rozhodují drobnosti. Na jednu takovou doplatil na olympiádě rakouský skokan Daniel Tschofenig.



Anton Schimak v 19. století děsil celou Moravu. Při vraždění a loupení si nebral servítky a u soudu ničeho nelitoval. Byl to člověk natolik zkažený, že se na jeho popravu prodávaly vstupenky.



Norská skokanka na lyžích Anna Odine Strömová, která byla ve středu diskvalifikována ze závodu Světového poháru v Garmisch-Partenkirchenu, uvedla, že měla v botě přidanou vložku navíc ze zdravotních důvodů.