Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Švýcarská metoda, která odstraňuje i ty nejhlubší vrásky

komerční článek
8. 7. 2021 13:42
Není žádným tajemstvím, že jedním z největších problémů žen v dnešní době je stárnutí pleti. Většina žen sní o možnosti, jak to zastavit. Moderní kosmetika řeší tento problém několika způsoby. Ale který způsob je ten nejrychlejší a nejúčinnější? Na tuto otázku se pokusil odpovědět.
Švýcarská metoda, která odstraňuje i ty nejhlubší vrásky
Švýcarská metoda, která odstraňuje i ty nejhlubší vrásky | Foto: Shutterstock

Jako obvykle začneme kosmetickými procedurami, které zohledňují změny pleti související s věkem. Patří mezi ně nejen populární injekce botoxu, ale také opatrnější metody, které mohou omlazovat pokožku.

   1. Injekce botoxu

Jeden z nejpopulárnějších postupů současnosti. Jedna injekce - a dokonce i nejhlubší vrásky jsou vyhlazeny. Botox je malá dávka chemikálie, která neutralizuje obličejové svaly a uvolňuje je, čímž zabraňuje vzniku vrásek. K dosažení požadovaného účinku musí všechny ženy projít formou tréninku: musí překonat nervozitu, nesmí se přejídat, pít alkohol atd. Injekce botoxu se navíc musí aplikovat pouze ve známých klinikách, jinak mohou způsobit poškození vašeho vzhledu, protože chemická látka opouští tělo do 8 měsíců.

Aplikace injekce botoxu
Aplikace injekce botoxu | Foto: Shutterstock

   2. Chemický peeling

I když je to vzácné a komplikované, jedná se o efektivní postup. Tento peeling zabraňuje vráskám na dlouhou dobu. Bohužel také přináší několik vedlejších účinků, například způsobuje velmi nepříjemný pocit pálení během procedury, má dlouhou dobu zotavení po proceduře a několik omezení, jako je zákaz návštěvy solárií a pobyt na slunci.

Chemický peeling
Chemický peeling | Foto: Shutterstock

   3. Mikroproud do obličeje

Je to také účinná metoda v boji proti vráskám. Během procedury je pokožka obličeje vystavena slabé elektrické stimulaci pomocí speciálních zařízení, což způsobuje chemické šíření v kůži na buněčné úrovni. Bohužel má také své nevýhody. Možnost použití mikroproudu do obličeje závisí na věku. Jednoduše řečeno, čím je někdo starší, tím více terapií bude muset podstoupit. Výsledek procedury nevydrží tak dlouho, jak byste chtěli. Vezměte v úvahu, že individuální terapie může stát hodně - od 1.500 Kč do 8.000 Kč.

Mikroproud do obličeje
Mikroproud do obličeje | Foto: Shutterstock

   4. Masky na obličej

Je to nejznámější a nejběžnější metoda proti vráskám. Tato metoda velice populární, protože si ji každý může udělat doma. Masky zvlhčují pokožku a zlepšují její tón. Masky však nejsou příliš účinné bez ohledu na to, zda jsou profesionální, nebo domácí. Pokud budete mít štěstí, můžete tím vyhladit menší vrásky.

Masky na obličej
Masky na obličej | Foto: Shutterstock

   5. Peptidová metoda (vyvinutá ve Švýcarsku)

Tato metoda byla tajemstvím hollywoodských celebrit, ale nyní je konečně odhalena a dostupná každé ženě z Česka! Pomocí této metody můžete dosáhnout stejných účinků jako u botoxu.

Obsahuje úplně jiné přísady než klasické botoxové injekce, ale je stejně účinná. Peptidová metoda neobsahuje botulotoxin a měla by být aplikována na povrch kůže. Nemá žádné kontraindikace, ale nefunguje tak rychle jako injekce botoxu, proto je účinek dosažen až za týden nebo dva. Hlavním principem peptidové metody je zpomalení impulsů nervových buněk proti svalům, které tvoří kožní záhyby.

Jejich jemný vzorec vyhlazuje vrásky. Má však také nějaké nevýhody: navzdory přijatelné ceně je extrémně obtížné ji najít, protože na trhu je poměrně vzácná.

V současné době je v Česku k dispozici pouze jeden takový produkt. Je švýcarského původu a nazývá se Botox Power Serum.

Produktová řada Swiss Power, sérum Botox Power je na fotografii vpravo.
Produktová řada Swiss Power, sérum Botox Power je na fotografii vpravo. | Foto: Swiss Power

Podívejte se v následující tabulce, jak si produkt Swiss Power stojí v porovnání s klasickými injekcemi botoxu:

sérum Botox Power

Injekce botoxu

Linky na úsměv

Hluboké vrásky

Bolestivá metoda

Účinnost

9/10

7,6/10

Cena

790 Kč (speciální nabídka)

od 6.000 Kč

V průzkumu, který jsme pro naše čtenáře zveřejnili minulý týden, většina odpověděla, že by raději vyzkoušeli peptidovou metodu, protože poměr mezi rizikem, výsledky a cenou je nejlepší!

Před výběrem postupu zvažte výhody a nevýhody jednotlivých metod. Doufáme, že najdete metodu, která vám nejlépe vyhovuje!

"P.S.: Níže je uveden odkaz na výše uvedený originální produkt, protože mnoho čtenářů chtělo vědět, kde v Česku si jej mohou objednat."

Kliknutím ZDE si můžete produkt objednat

 

Právě se děje

před 11 minutami

Pokud to bude nutné pro bezpečnost, pozveme ruskou armádu, říká Lukašenko

Běloruský prezident Alexandr Lukašenko uvedl, že je připraven nechat v Bělorusku rozmístit ruské jednotky, pokud by to bylo nezbytné pro bezpečnost společného svazového soustátí. V současnosti to potřeba není, uvedl Lukašenko podle médií. Mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov podle listu Kommersant uvedl, že Minsk nežádal Moskvu o rozmístění vojsk.

"Jestli to bude nutné pro bezpečnost svazového soustátí, které (s Ruskem) budujeme, budou zde (ruské jednotky) rozmístěny neprodleně. Nyní to ale není nijak nezbytné," řekl Lukašenko během porady o situaci. Podle státní agentury Belta ujistil, že Bělorusko je s to v případě potřeby v mžiku postavit do zbraně půl milionu vojáků.

"Pokud to bude málo, budou sem převedeny všechny ozbrojené síly Ruské federace. To se nikdy nestane. Ale pokud to bude nutné, nebudeme váhat," zdůraznil Lukašenko.

Mluvčí Kremlu Peskov na dotaz novinářů odpověděl, že vyslat ozbrojené síly do jiné země lze ze zákona jen na základě žádosti vedení této země k Moskvě, což se ale v případě Běloruska nestalo. Kommersant připomněl, že prezident Vladimir Putin dříve upozornil, že svazové soustátí s Běloruskem představuje "určitou úroveň integrace", a ne stát v přímém smyslu slova. A úroveň integrace ve svazovém soustátí je podle Putina nižší než v Evropské unii.

Zdroj: ČTK
před 23 minutami

Trump chtěl po ministerstvu spravedlnosti, aby loňské volby označilo za zkorumpované, píše se v poznámkách bývalého náměstka zveřejněných Kongresem.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Na Českokrumlovsku se srazilo na přejezdu auto s vlakem, zranili se tři lidé

Při srážce automobilu s vlakem u Holubova na Českokrumlovsku se zranili dospělý člověk a dvě děti z auta. Záchranáři je převezli do nemocnice. Podle prvotních informací řidič auta vjel na přejezd i přes výstražné znamení. Novináře o tom informovala ve zprávě mluvčí jihočeské policie Štěpánka Schwarzová.

"Na místě záchranáři ošetřovali tři zraněné osoby: Muž musel být v rámci poskytnutí akutní přednemocniční péče napojen na umělou plicní ventilaci a ze závažnými mnohačetnými poraněními převezen ve stabilním stavu na anesteziologicko-resuscitační oddělení Nemocnice České Budějovice," uvedla mluvčí jihočeských záchranářů Zuzana Fajtlová. Dodala, že o zdravotním stavu dětí nelze poskytnout detailní informace kvůli jejich věku.

Ve vlaku cestovalo přibližně 45 lidí. Nehoda se stala po 14:00 na železniční trase mezi Českými Budějovicemi a Černým Křížem. Provoz na trati je vdaném úseku podle odhadů Českých drah minimálně do 17:00 přerušen.

Zdroj: ČTK
Další zprávy